Tisíc nových Citroënov za staré

Streda, 05 jún 2013

Citroën sa môže pochváliť peknou bilanciou, keď tento týždeň odovzdal tisíci automobil, ktorý si z jeho showroomov odviezli zákazníci od začiatku tohto roka po tom, čo odpredali svoje jazdené vozidlo.

Citroen C-Elysée
Jedna z posledných noviniek, model C-Elysée, je v ponuke v aktuálnej akcii Citroënu

Počas tejto akcie mohli kupujúci odpredať svoje staré vozidlo prostredníctvom siete autorizovaných predajcov Citroën na Slovensku, a na základe toho kúpiť výhodne nové pri uplatnení odkupného bonusu. Touto obchodnou akciou chcel Citroën prispieť k obnove vozového parku na Slovensku a tak potvrdiť, že mu záleží na ochrane životného prostredia.

Citroën sa teraz znovu rozhodol nadviazať na predchádzajúcu úspešnú akciu a od júna 2013 opäť uvádza obchodnú akciu s odkupným bonusom. Navyše, odkupný bonus rozširuje na takmer celú modelovú ponuku osobných vozidiel, vrátane nového modelu C-Elysée.

Citroën sa považuje za kreatívnu a dynamickú značku, ktorá prináša nové technologické riešenia ohľaduplné k životnému prostrediu. Kvalitné, výkonné a úsporné motory s nízkou spotrebou paliva, nízkym obsahom emisií, inovatívnymi technologickými riešeniami, ako FAP časticový filter, mikrohybridná technológia so systémom Stop&Start novej generácie, hybridný pohon vozidla DS5 vrátane novej generácie benzínových motorov – to všetko sú príspevky francúzskeho výrobcu k ochrane životného prostredia.

Ohľaduplnosť k životnému prostrediu potvrdzuje aj tisíc nových automobilov s dvojitým šípom v znaku odpredaných s využitím odkupného bonusu.

Autor: janGold
Pridať komentár
Bleskovky
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.