Tisíc nových Citroënov za staré

Streda, 05 jún 2013

Citroën sa môže pochváliť peknou bilanciou, keď tento týždeň odovzdal tisíci automobil, ktorý si z jeho showroomov odviezli zákazníci od začiatku tohto roka po tom, čo odpredali svoje jazdené vozidlo.

Citroen C-Elysée
Jedna z posledných noviniek, model C-Elysée, je v ponuke v aktuálnej akcii Citroënu

Počas tejto akcie mohli kupujúci odpredať svoje staré vozidlo prostredníctvom siete autorizovaných predajcov Citroën na Slovensku, a na základe toho kúpiť výhodne nové pri uplatnení odkupného bonusu. Touto obchodnou akciou chcel Citroën prispieť k obnove vozového parku na Slovensku a tak potvrdiť, že mu záleží na ochrane životného prostredia.

Citroën sa teraz znovu rozhodol nadviazať na predchádzajúcu úspešnú akciu a od júna 2013 opäť uvádza obchodnú akciu s odkupným bonusom. Navyše, odkupný bonus rozširuje na takmer celú modelovú ponuku osobných vozidiel, vrátane nového modelu C-Elysée.

Citroën sa považuje za kreatívnu a dynamickú značku, ktorá prináša nové technologické riešenia ohľaduplné k životnému prostrediu. Kvalitné, výkonné a úsporné motory s nízkou spotrebou paliva, nízkym obsahom emisií, inovatívnymi technologickými riešeniami, ako FAP časticový filter, mikrohybridná technológia so systémom Stop&Start novej generácie, hybridný pohon vozidla DS5 vrátane novej generácie benzínových motorov – to všetko sú príspevky francúzskeho výrobcu k ochrane životného prostredia.

Ohľaduplnosť k životnému prostrediu potvrdzuje aj tisíc nových automobilov s dvojitým šípom v znaku odpredaných s využitím odkupného bonusu.

Autor: janGold
Pridať komentár
Bleskovky
aaa-auto
V týchto dňoch si spoločnosť AAA Auto pripomína dvadsať rokov na trhu jazdených áut na Slovensku. Jej sieť predajných centier, v ktorých ponúka jazdené automobily slovenským motoristom, tvoria Mototechna, Mototechna Drive, Driverama a Auto Diskon a patria do skupiny Aures Holding. Za dobu svojej existencie na slovenskom trhu sa v jej sieti predalo autá viac ako 300 tisíc zákazníkom, a rovnaký počet vozidiel sa aj vykúpilo. V súčasnosti má sieť Aures Holding na Slovensku dvanásť pobočiek AAA Auto. V rámci celej skupiny Aures pôsobí na viac než šesťdesiatich miestach v piatich krajinách Európy a v ponuke má až 15 000 áut. Počas svojej dvadsaťročnej histórie už skupina na výkupe a predaji obslúžila spolu viac ako 3,1 milióna zákazníkov.
vw-id3
Podľa zahraničných médií sa nemecký koncern Volkswagen chystá vyrábať elektrické modely, ktoré by svojou nízkou cenou mohli v Európe pre európskych zákazníkov konkurovať čínskym modelom, alebo aj modelom ako Dacia Spring. Nové cenovo prístupnejšie elektromobily by sa na trh mohli dostať v roku 2027. Volkswagen na túto cestu nastupuje sám, bez kooperácie s inou automobilkou, aj keď pôvodne ako o partnerovi uvažoval, že by ním mohol byť francúzsky Renault. Už základný model uvažovaného elektromobilu od Volkswagenu bude obsahovať štandardy používaných technológií, kvalitu a dizajn, ktoré nemecký výrobca aplikuje na svojich modeloch.
bmw-i5-touring-flash kopie
Šiesty ročník ankety Elektromobil roka 2024 o najlepšie elektrické a plug-in hybridné automobily na slovenskom trhu za rok 2024 pozná svojich víťazov. Automobily BMW získali tri pódiové umiestnenia: BMW i7 M70 prvé miesto v kategórii luxusný elektromobil, BMW XM v kategórii plug-in hybrid, a BMW radu 5 Touring druhé miesto v kategórii rodinných elektromobilov. Ankety sa zúčastnilo 8656 hlasujúcich, ktorí svojimi hlasmi na internetovom portáli mojelektromobil.sk vybrali tie najlepšie automobily na slovenskom trhu v troch kategóriách. O priazeň slovenskej verejnosti sa uchádzalo spolu 123 nominovaných vozidiel.BMW i5 Touring