Tisíc nových Citroënov za staré

Streda, 05 jún 2013

Citroën sa môže pochváliť peknou bilanciou, keď tento týždeň odovzdal tisíci automobil, ktorý si z jeho showroomov odviezli zákazníci od začiatku tohto roka po tom, čo odpredali svoje jazdené vozidlo.

Citroen C-Elysée
Jedna z posledných noviniek, model C-Elysée, je v ponuke v aktuálnej akcii Citroënu

Počas tejto akcie mohli kupujúci odpredať svoje staré vozidlo prostredníctvom siete autorizovaných predajcov Citroën na Slovensku, a na základe toho kúpiť výhodne nové pri uplatnení odkupného bonusu. Touto obchodnou akciou chcel Citroën prispieť k obnove vozového parku na Slovensku a tak potvrdiť, že mu záleží na ochrane životného prostredia.

Citroën sa teraz znovu rozhodol nadviazať na predchádzajúcu úspešnú akciu a od júna 2013 opäť uvádza obchodnú akciu s odkupným bonusom. Navyše, odkupný bonus rozširuje na takmer celú modelovú ponuku osobných vozidiel, vrátane nového modelu C-Elysée.

Citroën sa považuje za kreatívnu a dynamickú značku, ktorá prináša nové technologické riešenia ohľaduplné k životnému prostrediu. Kvalitné, výkonné a úsporné motory s nízkou spotrebou paliva, nízkym obsahom emisií, inovatívnymi technologickými riešeniami, ako FAP časticový filter, mikrohybridná technológia so systémom Stop&Start novej generácie, hybridný pohon vozidla DS5 vrátane novej generácie benzínových motorov – to všetko sú príspevky francúzskeho výrobcu k ochrane životného prostredia.

Ohľaduplnosť k životnému prostrediu potvrdzuje aj tisíc nových automobilov s dvojitým šípom v znaku odpredaných s využitím odkupného bonusu.

Autor: janGold
Pridať komentár
Bleskovky
Nové-Dunlop
Dunlop uvádza na trh nové pneumatiky pre motokros Geomax MX53, ktoré nahrádzajú doterajšie MX52 pre pevný terén. Nové MX53 ponúkajú jazdcom najvyššiu výkonnosť vo svojej triede na širšej škále rôznych povrchov, než akú pokrývala predchádzajúca generácia. V širokom portfóliu pneumatík Geomax značky Dunlop sa nachádzajú medzi MX71 určenými do extra tvrdý povrchy a veľmi všestrannými MX33. Nová technológia Dunlopu posúva úžitkové vlastnosti pneumatík na novú úroveň. Veľkou výhodou nových pneumatík je ich vysoká výkonnosť za rôznych terénnych podmienok. Dopĺňajú pneumatiky strednej kategórie Geomax MX33, ktoré pomáhajú jazdcom vyhrávať preteky MXGP a supercross.
skoda-kamiq
Automobilka Škoda predstavila svoj nový produkt pomenovaný Laura. Nejde o nový model automobilu, ale o digitálnu asistentku do mestského SUV Kamiq a kompaktného modelu Scala. Laura rozumie a hovorí až v šiestich jazykoch, dohovoríte sa s ňou po anglicky, ale aj po česky. Laura rozumie aj pokynom, ktoré sa zadávajú v celých vetách. Jedinou podmienkou fungovania hlasovej asistentky Laura je, aby auto bolo vybavené najvyššou verziou multimediálneho systému Amundsen. Nové rozšírené hlasové ovládanie reaguje na meno Laura. Zavedenie novej digitálnej asistentky potvrdzuje, že oba modely sú v rámci svojich segmentov priekopníkmi v oblasti infoteinment systémov a konektivity. Nová funkcia vrcholného infotainment systému Amundsen využíva štandardne dodávanú eSIM-kartu.
2-Ultragrip-performance
Výrobca pneumatík Goodyear rozšíril rad zimných pneumatík UltraGrip a majitelia menších mestských modelov, úžitkových vozidiel a silných áut si budú môcť na zimu obuť pneumatiky UltraGrip9+, UltraGrip Cargo a UltraGrip Performance+. Model UltraGrip 9+ ponúka dlhší kilometrový výkon a vyššiu priľnavosť na snehovej pokrývke a zľadovatenej ceste, UltraGrip Cargo zlepšujú brzdné vlastnosti úžitkových vozidiel na zľadovatených cestách a Ultra Grip Performance+ ponúkajú lepšie brzdné vlastnosti a vyššiu priľnavosť pre vodičov výkonných áut a mimoriadne jazdné vlastnosti na mokrom aj suchom povrchu v zimných podmienkach. Základom technológie WinterGrip je nová zmes, ktorá zlepšuje pružnosť gumy za nízkych teplôt a zvyšuje tak priľnavosť na zasneženej a zľadovatenej vozovke.