World Wide Work by MEWA - ochrana pri práci

Pondelok, 18 august 2014

Titulok k článku vyjadruje, že ide o novú značku produktov z oblasti pracovnej ochrany. Textilný manažment spoločnosti MEWA posilňuje profil svojej divízie obchodných produktov. Ponuka kvalitných vysokohodnotných produktov z oblasti pracovnej ochrany sa bude v budúcnosti nazývať World Wide Work by MEWA.

Mewa
Spoločnosť MEWA ponúka produkty najvyššej kvality z oblasti pracovnej ochrany

Názov World Wide Work by MEWA je zároveň aj poslaním: s mnohými medzinárodnými značkami bezpečnostnej obuvi, bezpečnostných rukavíc a iných produktov by chcel podnik ešte primeranejšie zásobovať svet práce a na každú potrebu z oblasti priemyslu a remesiel poskytnúť správne a najlepšie riešenie.

"S "World Wide Work" ponúkame možnosť výberu, ktorá v rôznorodosti a ponuke nenecháva nesplnené žiadne želania. V našom katalógu ponúkame našim zákazníkom najlepšie značkové produkty z celosvetového trhu v prehľadnej a kompaktnej forme," vysvetľuje Margharet Feldgiebel, obchodná riaditeľka divízie pracovnej ochrany v spoločnosti MEWA. Rozšírili sme našu ponuku, aby sme mohli optimálne pokrývať potreby rozmanitého sveta práce.

Rozmanitosť produktov z jednej ruky

Spoločnosť MEWA siaha kvôli ponuke produktov z oblasti pracovnej ochrany pod značkou World Wide Work na medzinárodnú sieť vyše 250 uznávaných značkových výrobcov. Margharet Feldbiegel takto vysvetľuje výhody:"Viac ako 60 000 zákazníkov v 15 európskych krajinách oceňuje náš moderný sortiment produktov a naše nezávislé poradenstvo. Títo zákazníci profitujú aj z vynikajúcich dodacích podmienok. Ak by nebol určitý produkt k dispozícii, vždy vieme ponúknuť alternatívy."

So značkou World Wide Work by chcel podnik zároveň intenzívnejšie diferencovať obchodné aktivity od svojich textilných služieb."Názov MEWA sa úzko spája s naším na tradície bohatým textilným manažmentom viacúčelových utierok a pracovných odevov," vysvetľuje tento krok Veronika Lipovská konateľka spoločnosti MEWA Textil-Service SR s.r.o.."S World Wide Work by MEWA teraz navyše ponúkame našim zákazníkom jasne definovanú značku pre nákup produktov z oblasti pracovnej ochrany. Súčasne však naďalej profitujeme z profesionálnej logistiky a spoľahlivosti, za ktorými si podnik MEWA stojí."

Od 1. septembra 2014 bude k dispozícii prvý katalóg značiek z oblasti pracovnej ochrany v čerstvom dizajne World Wide Work by MEWA.

(PR)
Pridať komentár
Bleskovky
Suzuki-Vitara
Japonská automobilka Suzuki vyrobila za uplynulý fiškálny rok 2019 (apríl 2019 až marec 2020) vo svojich výrobných závodoch na celom svete 2,97 (2 966 399) milióna automobilov. Napriek prerušeniu výroby pre pandémiu koronavírusu dokázala automobilka vyprodukovať 87,4 percent objemu predvlaňajšieho rekordného roku, v ktorom značka vyprodukovala 3,39 milióna (3 393 976) vozidiel, čo je najviac vo svojej storočnej histórii. V závodoch Suzuki ďalej pokračoval trend prehlbovania prevahy produkcie závodov mimo Japonska. V zahraničných závodoch počas vlaňajšieho fiškálneho roku vyrobila automobilka 2,02 milióna (2 022 227) vozidiel, kým automobilky v Japonsku len vyše 944 tisíc vozidiel.
Volvo-heng-du
Výrobný závod spoločnosti Volvo Cars v čínskom meste Čcheng-tu, jej najväčší v Číne, získava 100 percent svojej elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov. Celkový obnoviteľný energetický mix v celosvetovej výrobnej sieti spoločnosti tak dosiahol 80 percent. Stopercentný energetický mix z obnoviteľných zdrojov v čínskom závode Čcheng-tu je výsledkom čerstvo podpísanej zmluvy o dodávke elektrickej energie a prispeje k zníženiu emisií CO2 v závode o viac ako 11-tisíc ton ročne. Približne 65 percent vyrobenej elektriny pochádza z vodnej energie, zvyšná časť zo slnečnej a veternej energie a iných obnoviteľných zdrojov.
BMW5-digital-world-premie
Priaznivci a fanúšikovia bavorskej značky BMW sú v očakávaní premiéry modelov radu 5 Sedan a praktickejšieho kombi Touring. Avšak vzhľadom na stále platné cestovné obmedzenia na celom svete sa prezentácia nového BMW radu 5 Sedan, nového BMW radu 5 Touring a nového BMW radu 6 Gran Turismo uskutoční v digitálnej forme. Stane sa tak v stredu 27. mája a záujemcovia o internetovú premiéru týchto troch modelov ju môžu sledovať na internete o 08:00 hod. na www.live.bmwgroup.com/en a http://www.live.bmwgroup.com/en>.