World Wide Work by MEWA - ochrana pri práci

Pondelok, 18 august 2014

Titulok k článku vyjadruje, že ide o novú značku produktov z oblasti pracovnej ochrany. Textilný manažment spoločnosti MEWA posilňuje profil svojej divízie obchodných produktov. Ponuka kvalitných vysokohodnotných produktov z oblasti pracovnej ochrany sa bude v budúcnosti nazývať World Wide Work by MEWA.

Mewa
Spoločnosť MEWA ponúka produkty najvyššej kvality z oblasti pracovnej ochrany

Názov World Wide Work by MEWA je zároveň aj poslaním: s mnohými medzinárodnými značkami bezpečnostnej obuvi, bezpečnostných rukavíc a iných produktov by chcel podnik ešte primeranejšie zásobovať svet práce a na každú potrebu z oblasti priemyslu a remesiel poskytnúť správne a najlepšie riešenie.

"S "World Wide Work" ponúkame možnosť výberu, ktorá v rôznorodosti a ponuke nenecháva nesplnené žiadne želania. V našom katalógu ponúkame našim zákazníkom najlepšie značkové produkty z celosvetového trhu v prehľadnej a kompaktnej forme," vysvetľuje Margharet Feldgiebel, obchodná riaditeľka divízie pracovnej ochrany v spoločnosti MEWA. Rozšírili sme našu ponuku, aby sme mohli optimálne pokrývať potreby rozmanitého sveta práce.

Rozmanitosť produktov z jednej ruky

Spoločnosť MEWA siaha kvôli ponuke produktov z oblasti pracovnej ochrany pod značkou World Wide Work na medzinárodnú sieť vyše 250 uznávaných značkových výrobcov. Margharet Feldbiegel takto vysvetľuje výhody:"Viac ako 60 000 zákazníkov v 15 európskych krajinách oceňuje náš moderný sortiment produktov a naše nezávislé poradenstvo. Títo zákazníci profitujú aj z vynikajúcich dodacích podmienok. Ak by nebol určitý produkt k dispozícii, vždy vieme ponúknuť alternatívy."

So značkou World Wide Work by chcel podnik zároveň intenzívnejšie diferencovať obchodné aktivity od svojich textilných služieb."Názov MEWA sa úzko spája s naším na tradície bohatým textilným manažmentom viacúčelových utierok a pracovných odevov," vysvetľuje tento krok Veronika Lipovská konateľka spoločnosti MEWA Textil-Service SR s.r.o.."S World Wide Work by MEWA teraz navyše ponúkame našim zákazníkom jasne definovanú značku pre nákup produktov z oblasti pracovnej ochrany. Súčasne však naďalej profitujeme z profesionálnej logistiky a spoľahlivosti, za ktorými si podnik MEWA stojí."

Od 1. septembra 2014 bude k dispozícii prvý katalóg značiek z oblasti pracovnej ochrany v čerstvom dizajne World Wide Work by MEWA.

(PR)
Pridať komentár
Bleskovky
1-Sikyna-Imola
Seriál majstrovstiev sveta v motokrose pokračoval v talianskej Imole pätnástym kolom. Jazdcov čakala rýchla a náročná trať na slávnom Autodrome Enza a Dina Ferrariho. Richard Šikyňa (MX Slovakia - JD Gunnex KTM RT), jediný Slovák v štartovom poli, si v kvalifikácii triedy KTM 250 SXF vyjazdil 17. priečku. V pretekoch v úvode prvej jazdy po kolízii s iným jazdcom a poškodení motocykla z pretekov odstúpil. V druhej jazde aj napriek technickým problémom bol v cieli na 14. mieste a pripísal si ďalších 7 bodov do priebežného hodnotenia seriálu. So 105 bodmi mu patrí 22. miesto priebežného hodnotenia.
1-Autíčko
Skupina vysokoškolských študentov prerobila detské elektrické autíčka pre potreby dvoch hendikepovaných deti. Urobili to počas šesťtýždňovej letnej stáže v Technologickom centre Adient v Trenčíne v rámci trinásteho ročníka projektu letnej študentskej stáže. Do projektu sa zapojili talentovaní študenti z viacerých slovenských aj zahraničných vysokých škôl. Projekt zahŕňal návrh, prípravu realizácie a úpravu špeciálnych sedadiel, ako aj ďalších komponentov autíčka. Pracovalo na ňom dvanásť vybraných študentov z vysokých škôl technického smeru z Trenčína, Bratislavy, Brna, Liberca a Edinburgu.
Seat Leon
V posledný júlový týždeň Seat Leon tretej generácie dosiahol významný míľnik, keď od svojho uvedenia na trh sa predal jeden milión exemplárov. Najlepšie predávaný model španielskej značky mal svetovú výstavnú premiéru v októbri 2012 na parížskom autosalóne a krátko na to sa začal predávať. Vďaka úplne novému dizajnu podľa filozofie formula Leon, založenej na harmónii dizajnu a funkčnosti, sa stal najpredávanejším modelom z programu Seatu a prekonal dominanciu modelu Ibiza z predchádzajúcich 30 rokov. Leon tretej generácie, navrhnutý, vyvinutý a vyrábaný v závode Martorell, využíva modulárnu stavebnicu komponentov s priečne uloženým motorom MQB koncernu Volkswagen. Nová stavebnica znamenala skok v oblasti technológie a výroby a kvalita výroby dosiahla štandard koncernu Volkswagen.