World Wide Work by MEWA - ochrana pri práci

Pondelok, 18 august 2014

Titulok k článku vyjadruje, že ide o novú značku produktov z oblasti pracovnej ochrany. Textilný manažment spoločnosti MEWA posilňuje profil svojej divízie obchodných produktov. Ponuka kvalitných vysokohodnotných produktov z oblasti pracovnej ochrany sa bude v budúcnosti nazývať World Wide Work by MEWA.

Mewa
Spoločnosť MEWA ponúka produkty najvyššej kvality z oblasti pracovnej ochrany

Názov World Wide Work by MEWA je zároveň aj poslaním: s mnohými medzinárodnými značkami bezpečnostnej obuvi, bezpečnostných rukavíc a iných produktov by chcel podnik ešte primeranejšie zásobovať svet práce a na každú potrebu z oblasti priemyslu a remesiel poskytnúť správne a najlepšie riešenie.

"S "World Wide Work" ponúkame možnosť výberu, ktorá v rôznorodosti a ponuke nenecháva nesplnené žiadne želania. V našom katalógu ponúkame našim zákazníkom najlepšie značkové produkty z celosvetového trhu v prehľadnej a kompaktnej forme," vysvetľuje Margharet Feldgiebel, obchodná riaditeľka divízie pracovnej ochrany v spoločnosti MEWA. Rozšírili sme našu ponuku, aby sme mohli optimálne pokrývať potreby rozmanitého sveta práce.

Rozmanitosť produktov z jednej ruky

Spoločnosť MEWA siaha kvôli ponuke produktov z oblasti pracovnej ochrany pod značkou World Wide Work na medzinárodnú sieť vyše 250 uznávaných značkových výrobcov. Margharet Feldbiegel takto vysvetľuje výhody:"Viac ako 60 000 zákazníkov v 15 európskych krajinách oceňuje náš moderný sortiment produktov a naše nezávislé poradenstvo. Títo zákazníci profitujú aj z vynikajúcich dodacích podmienok. Ak by nebol určitý produkt k dispozícii, vždy vieme ponúknuť alternatívy."

So značkou World Wide Work by chcel podnik zároveň intenzívnejšie diferencovať obchodné aktivity od svojich textilných služieb."Názov MEWA sa úzko spája s naším na tradície bohatým textilným manažmentom viacúčelových utierok a pracovných odevov," vysvetľuje tento krok Veronika Lipovská konateľka spoločnosti MEWA Textil-Service SR s.r.o.."S World Wide Work by MEWA teraz navyše ponúkame našim zákazníkom jasne definovanú značku pre nákup produktov z oblasti pracovnej ochrany. Súčasne však naďalej profitujeme z profesionálnej logistiky a spoľahlivosti, za ktorými si podnik MEWA stojí."

Od 1. septembra 2014 bude k dispozícii prvý katalóg značiek z oblasti pracovnej ochrany v čerstvom dizajne World Wide Work by MEWA.

(PR)
Pridať komentár
Bleskovky
UltraGrip
Výsledky testov zimných pneumatík dlhodobo potvrdzujú kvalitu pneumatík radu Goodyear UltraGrip. Aj v najnovšom teste zimných pneumatík pre sezónu 2019 boli pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance+ vyhlásené za víťaza testu. Rovnako ako Goodyear UltraGrip 9+ aj táto novinka ponúka tú správnu zmes. Špeciálny plastifikátor na báze živice a rastlinných olejov zaisťuje, že si pneumatiky uchovávajú pružnosť i za nízkych teplôt. To spolu so sofistikovaným dezénom a inovatívnymi 3D priečnymi drážkami zaisťuje, že zimné pneumatiky UltraGrip ponúkajú optimálnu priľnavosť a pohodlie za akýchkoľvek zimných podmienok - na snehu, na ľade, na mokrých i suchých komunikáciách.
Matej-Homola
Slovenský automobilový pretekár Matej Homola dokázal v talianskej Monze obsadiť v 13. pretekoch seriálu TCR veľmi pekné piate miesto, keď sa prepracoval zo 17. miesta na štarte na piatu priečku v cieli. Zviedol pre to niekoľko parádnych súbojov. Svoju rýchlosť z tréningu preniesol do pretekov, vďaka ktorej sa dostavil úspech. "Boli to parádne preteky, poriadne som si zapredbiehal, auto tento raz fungovalo výborne," neskrýval nadšenie po pretekoch slovenský jazdec. "Zobral som výborné body, uvidíme ako dopadne zajtra." Nedeľňajšie štrnáste preteky seriálu TCR však nepriniesli Homolovi želaný výsledok a po kontakte s Talianom Pantiaticcimim skončil s poškodenou prednou nápravou a riadením na 14. mieste.
Nové-Dunlop
Dunlop uvádza na trh nové pneumatiky pre motokros Geomax MX53, ktoré nahrádzajú doterajšie MX52 pre pevný terén. Nové MX53 ponúkajú jazdcom najvyššiu výkonnosť vo svojej triede na širšej škále rôznych povrchov, než akú pokrývala predchádzajúca generácia. V širokom portfóliu pneumatík Geomax značky Dunlop sa nachádzajú medzi MX71 určenými do extra tvrdý povrchy a veľmi všestrannými MX33. Nová technológia Dunlopu posúva úžitkové vlastnosti pneumatík na novú úroveň. Veľkou výhodou nových pneumatík je ich vysoká výkonnosť za rôznych terénnych podmienok. Dopĺňajú pneumatiky strednej kategórie Geomax MX33, ktoré pomáhajú jazdcom vyhrávať preteky MXGP a supercross.