Zabavte sa s Giuliettou

Piatok, 26 november 2010

Alfa Romeo a Giulietta – historické spojenie, teraz už tretie. Slávna Giulietta oživuje históriu talianskej automobilky. Po prvý raz to bolo začiatkom druhej polovice päťdesiatych rokov minulého storočia, kedy meno Giulietta používali sedan i kupé Alfa Romeo, potom v rokoch 1977 až 1985 si ho požičal sedan a teraz po tretí raz zdobí nápis Giulietta nový a prekrásny automobil nižšej strednej triedy.

Alfa Romeo Giulietta
Krásku z Talianska budeme stále častejšie vídať – na ceste i na internetovej stránke

Giulietta je tu teda znovu. Ako nový moderný automobil, ale aj ako česká a slovenská webová stránka. Ak si otvoríte stránky www.alfagiulietta.cz alebo www.alfagiulietta.sk, tak vás rozhodne pobavia i poučia. Návštevník sa z nich zaujímavou a zábavnou formou dozvie všetky informácie o kráske menom Giulietta. Aj o inovatívnych technológiách, ktorými je Giulietta doslova nabitá. Sú tu zrozumiteľne predstavené a vysvetlené. A Giulietta sa má čím chváliť!

Stránka pomôže pochopiť, čo sa skrýva pod Giuliettiným DNA. Stačí si kliknúť na sekciu bezpečnosť a dozviete sa to aj vďaka špeciálne pripravenému videu. Stránky novej generácie podfarbuje hudba, a tak sa pri prezeraní stránok určite nebudete nudiť. Sú plné imidžových videí a spotov. Možno si tu sťahovať krásne fotografie, je tu odkaz na youtube, kde je tiež niekoľko prekrásnych videí, napríklad z testovacích jázd na okruhu či v polárnych podmienkach. Určite stojí za to navštíviť i facebook Alfy Romeo alebo si Giuliettu rovno nakonfigurovať podľa svojich predstáv.

Giulietta je skvelá! V reálnej podobe ako automobil, ale aj na webových stránkach. Tak prečo ich nenavštíviť.

Autor: J. Goldberger
Pridať komentár
Bleskovky
Suzuki-Vitara
Japonská automobilka Suzuki vyrobila za uplynulý fiškálny rok 2019 (apríl 2019 až marec 2020) vo svojich výrobných závodoch na celom svete 2,97 (2 966 399) milióna automobilov. Napriek prerušeniu výroby pre pandémiu koronavírusu dokázala automobilka vyprodukovať 87,4 percent objemu predvlaňajšieho rekordného roku, v ktorom značka vyprodukovala 3,39 milióna (3 393 976) vozidiel, čo je najviac vo svojej storočnej histórii. V závodoch Suzuki ďalej pokračoval trend prehlbovania prevahy produkcie závodov mimo Japonska. V zahraničných závodoch počas vlaňajšieho fiškálneho roku vyrobila automobilka 2,02 milióna (2 022 227) vozidiel, kým automobilky v Japonsku len vyše 944 tisíc vozidiel.
Volvo-heng-du
Výrobný závod spoločnosti Volvo Cars v čínskom meste Čcheng-tu, jej najväčší v Číne, získava 100 percent svojej elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov. Celkový obnoviteľný energetický mix v celosvetovej výrobnej sieti spoločnosti tak dosiahol 80 percent. Stopercentný energetický mix z obnoviteľných zdrojov v čínskom závode Čcheng-tu je výsledkom čerstvo podpísanej zmluvy o dodávke elektrickej energie a prispeje k zníženiu emisií CO2 v závode o viac ako 11-tisíc ton ročne. Približne 65 percent vyrobenej elektriny pochádza z vodnej energie, zvyšná časť zo slnečnej a veternej energie a iných obnoviteľných zdrojov.
BMW5-digital-world-premie
Priaznivci a fanúšikovia bavorskej značky BMW sú v očakávaní premiéry modelov radu 5 Sedan a praktickejšieho kombi Touring. Avšak vzhľadom na stále platné cestovné obmedzenia na celom svete sa prezentácia nového BMW radu 5 Sedan, nového BMW radu 5 Touring a nového BMW radu 6 Gran Turismo uskutoční v digitálnej forme. Stane sa tak v stredu 27. mája a záujemcovia o internetovú premiéru týchto troch modelov ju môžu sledovať na internete o 08:00 hod. na www.live.bmwgroup.com/en a http://www.live.bmwgroup.com/en>.