Zabavte sa s Giuliettou

Piatok, 26 november 2010

Alfa Romeo a Giulietta – historické spojenie, teraz už tretie. Slávna Giulietta oživuje históriu talianskej automobilky. Po prvý raz to bolo začiatkom druhej polovice päťdesiatych rokov minulého storočia, kedy meno Giulietta používali sedan i kupé Alfa Romeo, potom v rokoch 1977 až 1985 si ho požičal sedan a teraz po tretí raz zdobí nápis Giulietta nový a prekrásny automobil nižšej strednej triedy.

Alfa Romeo Giulietta
Krásku z Talianska budeme stále častejšie vídať – na ceste i na internetovej stránke

Giulietta je tu teda znovu. Ako nový moderný automobil, ale aj ako česká a slovenská webová stránka. Ak si otvoríte stránky www.alfagiulietta.cz alebo www.alfagiulietta.sk, tak vás rozhodne pobavia i poučia. Návštevník sa z nich zaujímavou a zábavnou formou dozvie všetky informácie o kráske menom Giulietta. Aj o inovatívnych technológiách, ktorými je Giulietta doslova nabitá. Sú tu zrozumiteľne predstavené a vysvetlené. A Giulietta sa má čím chváliť!

Stránka pomôže pochopiť, čo sa skrýva pod Giuliettiným DNA. Stačí si kliknúť na sekciu bezpečnosť a dozviete sa to aj vďaka špeciálne pripravenému videu. Stránky novej generácie podfarbuje hudba, a tak sa pri prezeraní stránok určite nebudete nudiť. Sú plné imidžových videí a spotov. Možno si tu sťahovať krásne fotografie, je tu odkaz na youtube, kde je tiež niekoľko prekrásnych videí, napríklad z testovacích jázd na okruhu či v polárnych podmienkach. Určite stojí za to navštíviť i facebook Alfy Romeo alebo si Giuliettu rovno nakonfigurovať podľa svojich predstáv.

Giulietta je skvelá! V reálnej podobe ako automobil, ale aj na webových stránkach. Tak prečo ich nenavštíviť.

Autor: J. Goldberger
Pridať komentár
Bleskovky
Nové-Dunlop
Dunlop uvádza na trh nové pneumatiky pre motokros Geomax MX53, ktoré nahrádzajú doterajšie MX52 pre pevný terén. Nové MX53 ponúkajú jazdcom najvyššiu výkonnosť vo svojej triede na širšej škále rôznych povrchov, než akú pokrývala predchádzajúca generácia. V širokom portfóliu pneumatík Geomax značky Dunlop sa nachádzajú medzi MX71 určenými do extra tvrdý povrchy a veľmi všestrannými MX33. Nová technológia Dunlopu posúva úžitkové vlastnosti pneumatík na novú úroveň. Veľkou výhodou nových pneumatík je ich vysoká výkonnosť za rôznych terénnych podmienok. Dopĺňajú pneumatiky strednej kategórie Geomax MX33, ktoré pomáhajú jazdcom vyhrávať preteky MXGP a supercross.
skoda-kamiq
Automobilka Škoda predstavila svoj nový produkt pomenovaný Laura. Nejde o nový model automobilu, ale o digitálnu asistentku do mestského SUV Kamiq a kompaktného modelu Scala. Laura rozumie a hovorí až v šiestich jazykoch, dohovoríte sa s ňou po anglicky, ale aj po česky. Laura rozumie aj pokynom, ktoré sa zadávajú v celých vetách. Jedinou podmienkou fungovania hlasovej asistentky Laura je, aby auto bolo vybavené najvyššou verziou multimediálneho systému Amundsen. Nové rozšírené hlasové ovládanie reaguje na meno Laura. Zavedenie novej digitálnej asistentky potvrdzuje, že oba modely sú v rámci svojich segmentov priekopníkmi v oblasti infoteinment systémov a konektivity. Nová funkcia vrcholného infotainment systému Amundsen využíva štandardne dodávanú eSIM-kartu.
2-Ultragrip-performance
Výrobca pneumatík Goodyear rozšíril rad zimných pneumatík UltraGrip a majitelia menších mestských modelov, úžitkových vozidiel a silných áut si budú môcť na zimu obuť pneumatiky UltraGrip9+, UltraGrip Cargo a UltraGrip Performance+. Model UltraGrip 9+ ponúka dlhší kilometrový výkon a vyššiu priľnavosť na snehovej pokrývke a zľadovatenej ceste, UltraGrip Cargo zlepšujú brzdné vlastnosti úžitkových vozidiel na zľadovatených cestách a Ultra Grip Performance+ ponúkajú lepšie brzdné vlastnosti a vyššiu priľnavosť pre vodičov výkonných áut a mimoriadne jazdné vlastnosti na mokrom aj suchom povrchu v zimných podmienkach. Základom technológie WinterGrip je nová zmes, ktorá zlepšuje pružnosť gumy za nízkych teplôt a zvyšuje tak priľnavosť na zasneženej a zľadovatenej vozovke.