Honda na veľtrhu EICMA 2021 v Miláne

Utorok, 23 november 2021

Spoločnosť Honda predstavila v Miláne na medzinárodnom motocyklovom veľtrhu EICMA svoj kompletný európsky modelový rad pre rok 2022.

1-Honda-ADV350

Hlavným lákadlom značky na práve sa začínajúcom veľtrhu EICMA je trojica nových motocyklov CBR1000RR-R Fireblade, Fireblade SP a Fireblade SP 30th Anniversary.

Veľkým lákadlom na stánku Honda je nový skúter ADV350. Je to celkom nový skúter strednej kategórie ADV350, ktorý prichádza so štýlom modelu X-ADV a s prémiovou výbavou.

Po modeloch, ktoré už boli v priebehu tohto roku uvedené, ako sú Super Cub, Monkey, CB500F, CB500X, CBR500R a NT1100, dnes Honda v Miláne doplnila svoju ponuku na kompletný európsky modelový rad pre rok 2022.

2-Honda-CBR1000RR-R-
Honda CBR1000RR-R Fireblade SP30TH Anniversary

Výstavnú premiéru zažíva tiež model NT 1100, ktorý v sebe spája komfort, praktickosť a mimoriadne príjemné výkony na dlhých cestách. Potvrdený návrat modelu Hornet poskytuje 3D projekcia. Ukazuje fanúšikom Hondy prvý náhľad na smer, ktorým sa tento model bude uberať.

Na veľtrhu EICMA budú vystavené aj nové farebné vyhotovenia modelov SH125i, X-ADV, Forza 125, Forza 350, CB650R a ďalších, okrem iných aj modelov Gold Wing a Gold Wing Tour.

Autor: J. Goldberger
Foto: Honda
Pridať komentár
Bleskovky
bmw-i5-touring-flash kopie
Šiesty ročník ankety Elektromobil roka 2024 o najlepšie elektrické a plug-in hybridné automobily na slovenskom trhu za rok 2024 pozná svojich víťazov. Automobily BMW získali tri pódiové umiestnenia: BMW i7 M70 prvé miesto v kategórii luxusný elektromobil, BMW XM v kategórii plug-in hybrid, a BMW radu 5 Touring druhé miesto v kategórii rodinných elektromobilov. Ankety sa zúčastnilo 8656 hlasujúcich, ktorí svojimi hlasmi na internetovom portáli mojelektromobil.sk vybrali tie najlepšie automobily na slovenskom trhu v troch kategóriách. O priazeň slovenskej verejnosti sa uchádzalo spolu 123 nominovaných vozidiel.BMW i5 Touring
bmw-group
BMW Group, nemecký výrobca prémiových vozidiel, chce pokračovať v raste svojej produkcie i v tomto fiškálnom roku. Motivuje ho k tomu úspešný rok 2023, v ktorom jeho prémiový segment dodal na trh historicky najviac vozidiel a zaznamenal najvyššie predaje. Modelmi, ktoré majú produkciu bavorského producenta najviac potiahnuť na požadovanú úroveň, majú byť aj v roku 2024 čisto elektrické vozidlá a modely z vyššieho prémiového segmentu, vrátane modelov BMW radu 7, BMW X7 a luxusné Rolls-Royce s čisto elektrickým pohonom Rolls-Royce Spectre. V oboch týchto segmentoch verí skupina BMW vo výrazný dvojciferný rast. Očakáva sa, že prispejú k tomu aj modely BMW radu 5, BMW i5, ale aj elektrické kombi Touring i5.
matador
V prieskume spotrebiteľskej dôvery Slováci po ôsmy raz volili značky, ktorým dôverujú najviac. Zúčastnila sa ho reprezentatívna vzorka dvetisíc respondentov. Do prieskumu boli zahrnuté značky, ktoré sú najsilnejšími na slovenskom trhu. V kategórii výrobcov pneumatík získal ocenenie Najdôveryhodnejšia značka roku 2023 tradičný výrobca pneumatík Matador, ktorý je súčasťou koncernu Continental. Matador tak potvrdil povesť spoľahlivosti a kvality za rozumnú cenu. Značka s viac ako 115 rokmi skúseností je najdôveryhodnejšia pre 20,6 % respondentov. Na druhom mieste sa umiestnila značka Continental. Roman Moško, komunikačný manažér Continental Barum: "Sme hrdí, že značka Matador je medzi slovenskými vodičmi vnímaná ako symbol dôvery a kvality. Má dlhoročnú tradíciu, široké portfólio a spoľahlivú kvalitu.”Matador Hectorra 5