Honda na veľtrhu EICMA 2021 v Miláne

Utorok, 23 november 2021

Spoločnosť Honda predstavila v Miláne na medzinárodnom motocyklovom veľtrhu EICMA svoj kompletný európsky modelový rad pre rok 2022.

1-Honda-ADV350

Hlavným lákadlom značky na práve sa začínajúcom veľtrhu EICMA je trojica nových motocyklov CBR1000RR-R Fireblade, Fireblade SP a Fireblade SP 30th Anniversary.

Veľkým lákadlom na stánku Honda je nový skúter ADV350. Je to celkom nový skúter strednej kategórie ADV350, ktorý prichádza so štýlom modelu X-ADV a s prémiovou výbavou.

Po modeloch, ktoré už boli v priebehu tohto roku uvedené, ako sú Super Cub, Monkey, CB500F, CB500X, CBR500R a NT1100, dnes Honda v Miláne doplnila svoju ponuku na kompletný európsky modelový rad pre rok 2022.

2-Honda-CBR1000RR-R-
Honda CBR1000RR-R Fireblade SP30TH Anniversary

Výstavnú premiéru zažíva tiež model NT 1100, ktorý v sebe spája komfort, praktickosť a mimoriadne príjemné výkony na dlhých cestách. Potvrdený návrat modelu Hornet poskytuje 3D projekcia. Ukazuje fanúšikom Hondy prvý náhľad na smer, ktorým sa tento model bude uberať.

Na veľtrhu EICMA budú vystavené aj nové farebné vyhotovenia modelov SH125i, X-ADV, Forza 125, Forza 350, CB650R a ďalších, okrem iných aj modelov Gold Wing a Gold Wing Tour.

Autor: J. Goldberger
Foto: Honda
Pridať komentár
Bleskovky
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.
skoda
Okrúhle výročia sú vždy vhodné na oslavu. Škoda na Slovensku je pripravená osláviť svoju tridsaťročnú prítomnosť na slovenskom trhu a pripravila si u vybraných predajcov po celom Slovensku deň otvorených dverí. Na návštevníkov čaká pestrý program, ako súťaže, testovacie jazdy na modeloch 30 edition, ale aj možnosť vyskúšať si elektrifikované modely najnovších generácií. Ďeň otvorených dverí sa uskutoční v sieti predajcov Škoda počas soboty 1. apríla 2023. Najväčším lákadlom pre návštevníkov okrem príjemného občerstvenia, programov pre celé rodiny a testovacích jázd bude súťaž o dovolenku s elektromobilom Enyaq iV.