Honda na veľtrhu EICMA 2021 v Miláne

Utorok, 23 november 2021

Spoločnosť Honda predstavila v Miláne na medzinárodnom motocyklovom veľtrhu EICMA svoj kompletný európsky modelový rad pre rok 2022.

1-Honda-ADV350

Hlavným lákadlom značky na práve sa začínajúcom veľtrhu EICMA je trojica nových motocyklov CBR1000RR-R Fireblade, Fireblade SP a Fireblade SP 30th Anniversary.

Veľkým lákadlom na stánku Honda je nový skúter ADV350. Je to celkom nový skúter strednej kategórie ADV350, ktorý prichádza so štýlom modelu X-ADV a s prémiovou výbavou.

Po modeloch, ktoré už boli v priebehu tohto roku uvedené, ako sú Super Cub, Monkey, CB500F, CB500X, CBR500R a NT1100, dnes Honda v Miláne doplnila svoju ponuku na kompletný európsky modelový rad pre rok 2022.

2-Honda-CBR1000RR-R-
Honda CBR1000RR-R Fireblade SP30TH Anniversary

Výstavnú premiéru zažíva tiež model NT 1100, ktorý v sebe spája komfort, praktickosť a mimoriadne príjemné výkony na dlhých cestách. Potvrdený návrat modelu Hornet poskytuje 3D projekcia. Ukazuje fanúšikom Hondy prvý náhľad na smer, ktorým sa tento model bude uberať.

Na veľtrhu EICMA budú vystavené aj nové farebné vyhotovenia modelov SH125i, X-ADV, Forza 125, Forza 350, CB650R a ďalších, okrem iných aj modelov Gold Wing a Gold Wing Tour.

Autor: J. Goldberger
Foto: Honda
Pridať komentár
Bleskovky
Bulik-Jerez
V posledný víkend sa v španielskom Jereze konali prvé preteky medzinárodných majstrovstiev Španielska ESBK 2022. 16-ročný slovenský pretekár Michal Búlik začal svoju druhú sezónu v triede Superstock 600 a obsadil 13. a 15.miesto. Po pretekoch takto ohodnotil svoje preteky: "Príliš mi to nešlo. Motocykel bol pripravený na sto percent, ale ja som zrýchľoval veľmi pomaly. Pred sezónou sme mali dva testy, oba však boli na vode, čo mi na rýchlosti nepridalo. Motocykle novej triedy NG (New Generation) sú výrazne rýchlejšie a ja sa budem musieť naučiť dostať sa dopredu rýchlejšie. Musím zapracovať na úvode jazdy a pridať viac agresivity na štarte. Druhé podujatie bude 22.-24. apríla vo Valencii, kde si musím dokázať, že do ESBK patrím.
klaus-zellner
Novým predsedom predstavenstva spoločnosti Škoda Auto bude od 1. júla 2022 Klaus Zellmer, ktorý v súčasnosti ako člen predstavenstva značky Volkswagen zodpovedá za oblasť predaja, marketingu a popredajných služieb. Doterajší predseda predstavenstva Škoda Auto Thomas Schäfer od 1. júlu 2022 prevezme funkciu predsedu predstavenstva značky Volkswagen, zároveň sa stane členom koncernového predstavenstva a bude riadiť skupinu objemových značiek.
stellantis1
Novinkami inovatívnych technológií nového Peugeota 308 sú doplnky vyrobené technológiou 3D tlače z úplne nového polyméru. Z neho je nový rad príslušenstva, ako sú držiak na slnečné okuliare, držiak na nápoje alebo na telefón. Nové príslušenstvo je výsledkom spoločnej práce tímov pre dizajn, produkt a výskum automobilky a spoločností HP Inc., Mäder a Erpro. Cieľom spolupráce je ponúkať inovatívne produkty, ktoré sú príjemné nielen na dotyk, ale sú aj ľahké, pevné a jednoducho využiteľné, a zlepšujú pohodu v interiéri už oceňovaného Peugeot i-Cockpitu.