BMW 7 Individual Final Edition na Svetovej výstave v Paríži

Štvrtok, 11 september 2014

BMW pripravilo výlučne pre francúzsky trh BMW 7 Individual Final Edition. Premiéra limitovanej edície bude na Svetovej výstave automobilov v Paríži.

1 BMW radu 7
BMW 7 Individual Final Edition – nový štandard v segmente luxusných sedanov

Vďaka jedinečnej kombinácii kvalitnej výbavy vytvára vlajková loď mníchovskej automobilky svojim modelom BMW 7 Individual Final Edition nový štandard v segmente luxusných sedanov. Ako mimoriadne prvky ponúka model zo špeciálnej edície lak BMW Individual a interiérové doplnky vo farbe, ktorá ladí s farbou exteriéru.

Obloženie BMW Individual z jemnej kože Merino olemované paspartami v kontrastnej farbe, strešné čalúnenie BMW Individual z alcantary a čierne interiérové prvky BMW Individual s nesmierne vysokým leskom dodávajú interiéru mimoriadne štýlovú atmosféru a vytvárajú pocit pohody s nádychom luxusu.

1 BMW radu 7 2 BMW radu 7 3 BMW radu 7
Autor: jGold
Pridať komentár
Bleskovky
Suzuki-Vitara
Japonská automobilka Suzuki vyrobila za uplynulý fiškálny rok 2019 (apríl 2019 až marec 2020) vo svojich výrobných závodoch na celom svete 2,97 (2 966 399) milióna automobilov. Napriek prerušeniu výroby pre pandémiu koronavírusu dokázala automobilka vyprodukovať 87,4 percent objemu predvlaňajšieho rekordného roku, v ktorom značka vyprodukovala 3,39 milióna (3 393 976) vozidiel, čo je najviac vo svojej storočnej histórii. V závodoch Suzuki ďalej pokračoval trend prehlbovania prevahy produkcie závodov mimo Japonska. V zahraničných závodoch počas vlaňajšieho fiškálneho roku vyrobila automobilka 2,02 milióna (2 022 227) vozidiel, kým automobilky v Japonsku len vyše 944 tisíc vozidiel.
Volvo-heng-du
Výrobný závod spoločnosti Volvo Cars v čínskom meste Čcheng-tu, jej najväčší v Číne, získava 100 percent svojej elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov. Celkový obnoviteľný energetický mix v celosvetovej výrobnej sieti spoločnosti tak dosiahol 80 percent. Stopercentný energetický mix z obnoviteľných zdrojov v čínskom závode Čcheng-tu je výsledkom čerstvo podpísanej zmluvy o dodávke elektrickej energie a prispeje k zníženiu emisií CO2 v závode o viac ako 11-tisíc ton ročne. Približne 65 percent vyrobenej elektriny pochádza z vodnej energie, zvyšná časť zo slnečnej a veternej energie a iných obnoviteľných zdrojov.
BMW5-digital-world-premie
Priaznivci a fanúšikovia bavorskej značky BMW sú v očakávaní premiéry modelov radu 5 Sedan a praktickejšieho kombi Touring. Avšak vzhľadom na stále platné cestovné obmedzenia na celom svete sa prezentácia nového BMW radu 5 Sedan, nového BMW radu 5 Touring a nového BMW radu 6 Gran Turismo uskutoční v digitálnej forme. Stane sa tak v stredu 27. mája a záujemcovia o internetovú premiéru týchto troch modelov ju môžu sledovať na internete o 08:00 hod. na www.live.bmwgroup.com/en a http://www.live.bmwgroup.com/en>.