BMW Individual aj pre rad 4 Gran Coupe

Streda, 04 jún 2014

Individualizácia modelov vyšších tried znamená obohatenie modelového radu tak, aby sa vyhovelo najnáročnejším zákazníkom. Mníchovská automobilka BMW tak obohacuje teraz svoje portfóĺio o nové BMW 4 Gran Coupe. Môžete ho mať s čímkoľvek, čo si zaumienite!

1 BMW 4 Gran Coupe Individual
BMW 4 Gran Coupe si zákazníci môžu vyšperkovať podľa ľubovôle a výšky svojho konta

Ak má zákazník bohaté bankové konto, môže si zaškrtávať v cenníku dodatkových výbav všetko čo v ňom nájde. Ak chce ešte viac, tak musí "prestúpiť" do divízie BMW Individual, kde si môže priať takmer čokoľvek. Potom sa od ostatného davu, ktorý má síce rovnaký model, ale nie v tak noblesnej výbave, bude výrazne odlišovať.

Takže môžeme konštatovať, že prvé štvordverové kupé značky BMW v luxusnej strednej triede je vo svojom segmente jedinečným počinom.

Už exteriér i interiér základného modelu BMW radu 4 Gran Coupe má atraktívne prvky kolekcie BMW Individual, ktoré spĺňajú najprísnejšie kritériá kladené na dizajn, voľbu materiálov a ich spracovanie. Kompletná výbava nielen dokonale dopĺňa charakter modelu BMW radu 4 Gran Coupe, ale zároveň umožňuje precízne prispôsobenie konfigurácie vozidla osobitému štýlu jeho majiteľa.

Pre štvorkové Gran Coupe Individual pripravila automobilka navyše špeciálne matné laky zo série BMW Individual, ktoré sú ukážkou ako zvýrazniť osobitosť modelu BMW 4 Gran Coupe Individual. Z bohatej ponuky si zákazník môže vybrať metalické farby Frozen Brilliant White, Frozen Grey, Frozen Bronze alebo Frozen Cashmere Silver. Štýlový vzhľad vozidla dopĺňajú 19-palcové kolesá BMW Individual z ľahkej zliatiny s lúčmi v tvare písmena V.

Maximálnym komfortom hýri aj interiér BMW Individual. Starostlivo vyberané materiály dodávajú výbave modelu radu 4 Gran Coupe nádych exkluzivity. Výnimočný štýl interiéru umocňuje rozšírené čalúnenie z jemnozrnnej kože Merino, ktoré môže byť vo farbách Golden Brown, Cashmere Beige, Nutmeg, Opal White alebo čiernej Black. Môže byť na sedadlách, na výplni dverí, lakťových opierkach i palubnej doske. Štýlový vzhľad dotvára tiež kožou potiahnutá prístrojová doska.

Záujemca o BMW 4 Gran Coupe sa môže rozhodnúť tiež pre špeciálny volant BMW Individual potiahnutý najjemnejšou kožou, výnimočné antracitové čalúnenie stropu z ponuky Individual alebo pre špičkové drevené dekoračné doplnky Piano Black, Plane Dark Red-Brown alebo Ash Grain White. Na rýchle rozpoznanie môže mať tento exkluzívny model prahové lišty BMW Individual

Pri uvádzaní na trh sa bude model BMW radu 4 Gran Coupe ponúkať aj v špeciálnej verzii Individual Composition. To ponúka exkluzívne spracovaný interiér pozostávajúci z obloženia BMW Individual z jemnozrnnej kože Merino, kožou potiahnutej prístrojovej dosky BMW Individual, vnútorných ozdobných líšt BMW Individual a koženého volantu BMW Individual.

Samostatné doplnky z BMW Individual Composition a BMW Individual si zákazník môže objednať osobitne a kombinovať so všetkými radmi vybavenia BMW Lines, ako aj balíkom BMW M Sport.

1 BMW 4 Gran Coupe Individual 2 BMW 4 Gran Coupe Individual 3 BMW 4 Gran Coupe Individual 4 BMW 4 Gran Coupe Individual 5 BMW 4 Gran Coupe Individual 6 BMW 4 Gran Coupe Individual
Autor: J. Goldberger
Foto: BMW
Pridať komentár
Bleskovky
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.