BMW Individual aj pre rad 4 Gran Coupe

Streda, 04 jún 2014

Individualizácia modelov vyšších tried znamená obohatenie modelového radu tak, aby sa vyhovelo najnáročnejším zákazníkom. Mníchovská automobilka BMW tak obohacuje teraz svoje portfóĺio o nové BMW 4 Gran Coupe. Môžete ho mať s čímkoľvek, čo si zaumienite!

1 BMW 4 Gran Coupe Individual
BMW 4 Gran Coupe si zákazníci môžu vyšperkovať podľa ľubovôle a výšky svojho konta

Ak má zákazník bohaté bankové konto, môže si zaškrtávať v cenníku dodatkových výbav všetko čo v ňom nájde. Ak chce ešte viac, tak musí "prestúpiť" do divízie BMW Individual, kde si môže priať takmer čokoľvek. Potom sa od ostatného davu, ktorý má síce rovnaký model, ale nie v tak noblesnej výbave, bude výrazne odlišovať.

Takže môžeme konštatovať, že prvé štvordverové kupé značky BMW v luxusnej strednej triede je vo svojom segmente jedinečným počinom.

Už exteriér i interiér základného modelu BMW radu 4 Gran Coupe má atraktívne prvky kolekcie BMW Individual, ktoré spĺňajú najprísnejšie kritériá kladené na dizajn, voľbu materiálov a ich spracovanie. Kompletná výbava nielen dokonale dopĺňa charakter modelu BMW radu 4 Gran Coupe, ale zároveň umožňuje precízne prispôsobenie konfigurácie vozidla osobitému štýlu jeho majiteľa.

Pre štvorkové Gran Coupe Individual pripravila automobilka navyše špeciálne matné laky zo série BMW Individual, ktoré sú ukážkou ako zvýrazniť osobitosť modelu BMW 4 Gran Coupe Individual. Z bohatej ponuky si zákazník môže vybrať metalické farby Frozen Brilliant White, Frozen Grey, Frozen Bronze alebo Frozen Cashmere Silver. Štýlový vzhľad vozidla dopĺňajú 19-palcové kolesá BMW Individual z ľahkej zliatiny s lúčmi v tvare písmena V.

Maximálnym komfortom hýri aj interiér BMW Individual. Starostlivo vyberané materiály dodávajú výbave modelu radu 4 Gran Coupe nádych exkluzivity. Výnimočný štýl interiéru umocňuje rozšírené čalúnenie z jemnozrnnej kože Merino, ktoré môže byť vo farbách Golden Brown, Cashmere Beige, Nutmeg, Opal White alebo čiernej Black. Môže byť na sedadlách, na výplni dverí, lakťových opierkach i palubnej doske. Štýlový vzhľad dotvára tiež kožou potiahnutá prístrojová doska.

Záujemca o BMW 4 Gran Coupe sa môže rozhodnúť tiež pre špeciálny volant BMW Individual potiahnutý najjemnejšou kožou, výnimočné antracitové čalúnenie stropu z ponuky Individual alebo pre špičkové drevené dekoračné doplnky Piano Black, Plane Dark Red-Brown alebo Ash Grain White. Na rýchle rozpoznanie môže mať tento exkluzívny model prahové lišty BMW Individual

Pri uvádzaní na trh sa bude model BMW radu 4 Gran Coupe ponúkať aj v špeciálnej verzii Individual Composition. To ponúka exkluzívne spracovaný interiér pozostávajúci z obloženia BMW Individual z jemnozrnnej kože Merino, kožou potiahnutej prístrojovej dosky BMW Individual, vnútorných ozdobných líšt BMW Individual a koženého volantu BMW Individual.

Samostatné doplnky z BMW Individual Composition a BMW Individual si zákazník môže objednať osobitne a kombinovať so všetkými radmi vybavenia BMW Lines, ako aj balíkom BMW M Sport.

1 BMW 4 Gran Coupe Individual 2 BMW 4 Gran Coupe Individual 3 BMW 4 Gran Coupe Individual 4 BMW 4 Gran Coupe Individual 5 BMW 4 Gran Coupe Individual 6 BMW 4 Gran Coupe Individual
Autor: J. Goldberger
Foto: BMW
Pridať komentár
Bleskovky
UltraGrip
Výsledky testov zimných pneumatík dlhodobo potvrdzujú kvalitu pneumatík radu Goodyear UltraGrip. Aj v najnovšom teste zimných pneumatík pre sezónu 2019 boli pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance+ vyhlásené za víťaza testu. Rovnako ako Goodyear UltraGrip 9+ aj táto novinka ponúka tú správnu zmes. Špeciálny plastifikátor na báze živice a rastlinných olejov zaisťuje, že si pneumatiky uchovávajú pružnosť i za nízkych teplôt. To spolu so sofistikovaným dezénom a inovatívnymi 3D priečnymi drážkami zaisťuje, že zimné pneumatiky UltraGrip ponúkajú optimálnu priľnavosť a pohodlie za akýchkoľvek zimných podmienok - na snehu, na ľade, na mokrých i suchých komunikáciách.
Matej-Homola
Slovenský automobilový pretekár Matej Homola dokázal v talianskej Monze obsadiť v 13. pretekoch seriálu TCR veľmi pekné piate miesto, keď sa prepracoval zo 17. miesta na štarte na piatu priečku v cieli. Zviedol pre to niekoľko parádnych súbojov. Svoju rýchlosť z tréningu preniesol do pretekov, vďaka ktorej sa dostavil úspech. "Boli to parádne preteky, poriadne som si zapredbiehal, auto tento raz fungovalo výborne," neskrýval nadšenie po pretekoch slovenský jazdec. "Zobral som výborné body, uvidíme ako dopadne zajtra." Nedeľňajšie štrnáste preteky seriálu TCR však nepriniesli Homolovi želaný výsledok a po kontakte s Talianom Pantiaticcimim skončil s poškodenou prednou nápravou a riadením na 14. mieste.
Nové-Dunlop
Dunlop uvádza na trh nové pneumatiky pre motokros Geomax MX53, ktoré nahrádzajú doterajšie MX52 pre pevný terén. Nové MX53 ponúkajú jazdcom najvyššiu výkonnosť vo svojej triede na širšej škále rôznych povrchov, než akú pokrývala predchádzajúca generácia. V širokom portfóliu pneumatík Geomax značky Dunlop sa nachádzajú medzi MX71 určenými do extra tvrdý povrchy a veľmi všestrannými MX33. Nová technológia Dunlopu posúva úžitkové vlastnosti pneumatík na novú úroveň. Veľkou výhodou nových pneumatík je ich vysoká výkonnosť za rôznych terénnych podmienok. Dopĺňajú pneumatiky strednej kategórie Geomax MX33, ktoré pomáhajú jazdcom vyhrávať preteky MXGP a supercross.