BMW Individual aj pre rad 4 Gran Coupe

Streda, 04 jún 2014

Individualizácia modelov vyšších tried znamená obohatenie modelového radu tak, aby sa vyhovelo najnáročnejším zákazníkom. Mníchovská automobilka BMW tak obohacuje teraz svoje portfóĺio o nové BMW 4 Gran Coupe. Môžete ho mať s čímkoľvek, čo si zaumienite!

1 BMW 4 Gran Coupe Individual
BMW 4 Gran Coupe si zákazníci môžu vyšperkovať podľa ľubovôle a výšky svojho konta

Ak má zákazník bohaté bankové konto, môže si zaškrtávať v cenníku dodatkových výbav všetko čo v ňom nájde. Ak chce ešte viac, tak musí "prestúpiť" do divízie BMW Individual, kde si môže priať takmer čokoľvek. Potom sa od ostatného davu, ktorý má síce rovnaký model, ale nie v tak noblesnej výbave, bude výrazne odlišovať.

Takže môžeme konštatovať, že prvé štvordverové kupé značky BMW v luxusnej strednej triede je vo svojom segmente jedinečným počinom.

Už exteriér i interiér základného modelu BMW radu 4 Gran Coupe má atraktívne prvky kolekcie BMW Individual, ktoré spĺňajú najprísnejšie kritériá kladené na dizajn, voľbu materiálov a ich spracovanie. Kompletná výbava nielen dokonale dopĺňa charakter modelu BMW radu 4 Gran Coupe, ale zároveň umožňuje precízne prispôsobenie konfigurácie vozidla osobitému štýlu jeho majiteľa.

Pre štvorkové Gran Coupe Individual pripravila automobilka navyše špeciálne matné laky zo série BMW Individual, ktoré sú ukážkou ako zvýrazniť osobitosť modelu BMW 4 Gran Coupe Individual. Z bohatej ponuky si zákazník môže vybrať metalické farby Frozen Brilliant White, Frozen Grey, Frozen Bronze alebo Frozen Cashmere Silver. Štýlový vzhľad vozidla dopĺňajú 19-palcové kolesá BMW Individual z ľahkej zliatiny s lúčmi v tvare písmena V.

Maximálnym komfortom hýri aj interiér BMW Individual. Starostlivo vyberané materiály dodávajú výbave modelu radu 4 Gran Coupe nádych exkluzivity. Výnimočný štýl interiéru umocňuje rozšírené čalúnenie z jemnozrnnej kože Merino, ktoré môže byť vo farbách Golden Brown, Cashmere Beige, Nutmeg, Opal White alebo čiernej Black. Môže byť na sedadlách, na výplni dverí, lakťových opierkach i palubnej doske. Štýlový vzhľad dotvára tiež kožou potiahnutá prístrojová doska.

Záujemca o BMW 4 Gran Coupe sa môže rozhodnúť tiež pre špeciálny volant BMW Individual potiahnutý najjemnejšou kožou, výnimočné antracitové čalúnenie stropu z ponuky Individual alebo pre špičkové drevené dekoračné doplnky Piano Black, Plane Dark Red-Brown alebo Ash Grain White. Na rýchle rozpoznanie môže mať tento exkluzívny model prahové lišty BMW Individual

Pri uvádzaní na trh sa bude model BMW radu 4 Gran Coupe ponúkať aj v špeciálnej verzii Individual Composition. To ponúka exkluzívne spracovaný interiér pozostávajúci z obloženia BMW Individual z jemnozrnnej kože Merino, kožou potiahnutej prístrojovej dosky BMW Individual, vnútorných ozdobných líšt BMW Individual a koženého volantu BMW Individual.

Samostatné doplnky z BMW Individual Composition a BMW Individual si zákazník môže objednať osobitne a kombinovať so všetkými radmi vybavenia BMW Lines, ako aj balíkom BMW M Sport.

1 BMW 4 Gran Coupe Individual 2 BMW 4 Gran Coupe Individual 3 BMW 4 Gran Coupe Individual 4 BMW 4 Gran Coupe Individual 5 BMW 4 Gran Coupe Individual 6 BMW 4 Gran Coupe Individual
Autor: J. Goldberger
Foto: BMW
Pridať komentár
Bleskovky
Suzuki-Vitara
Japonská automobilka Suzuki vyrobila za uplynulý fiškálny rok 2019 (apríl 2019 až marec 2020) vo svojich výrobných závodoch na celom svete 2,97 (2 966 399) milióna automobilov. Napriek prerušeniu výroby pre pandémiu koronavírusu dokázala automobilka vyprodukovať 87,4 percent objemu predvlaňajšieho rekordného roku, v ktorom značka vyprodukovala 3,39 milióna (3 393 976) vozidiel, čo je najviac vo svojej storočnej histórii. V závodoch Suzuki ďalej pokračoval trend prehlbovania prevahy produkcie závodov mimo Japonska. V zahraničných závodoch počas vlaňajšieho fiškálneho roku vyrobila automobilka 2,02 milióna (2 022 227) vozidiel, kým automobilky v Japonsku len vyše 944 tisíc vozidiel.
Volvo-heng-du
Výrobný závod spoločnosti Volvo Cars v čínskom meste Čcheng-tu, jej najväčší v Číne, získava 100 percent svojej elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov. Celkový obnoviteľný energetický mix v celosvetovej výrobnej sieti spoločnosti tak dosiahol 80 percent. Stopercentný energetický mix z obnoviteľných zdrojov v čínskom závode Čcheng-tu je výsledkom čerstvo podpísanej zmluvy o dodávke elektrickej energie a prispeje k zníženiu emisií CO2 v závode o viac ako 11-tisíc ton ročne. Približne 65 percent vyrobenej elektriny pochádza z vodnej energie, zvyšná časť zo slnečnej a veternej energie a iných obnoviteľných zdrojov.
BMW5-digital-world-premie
Priaznivci a fanúšikovia bavorskej značky BMW sú v očakávaní premiéry modelov radu 5 Sedan a praktickejšieho kombi Touring. Avšak vzhľadom na stále platné cestovné obmedzenia na celom svete sa prezentácia nového BMW radu 5 Sedan, nového BMW radu 5 Touring a nového BMW radu 6 Gran Turismo uskutoční v digitálnej forme. Stane sa tak v stredu 27. mája a záujemcovia o internetovú premiéru týchto troch modelov ju môžu sledovať na internete o 08:00 hod. na www.live.bmwgroup.com/en a http://www.live.bmwgroup.com/en>.