BMW X6 M Design Edition: 100 exemplárov

Pondelok, 02 december 2013

BMW M GmbH pripravilo limitovanú edíciu 100 exemplárov BMW X6 M, ktoré nazvalo BMW X6 M Design Edition. Táto exkluzívna línia s výlučne štýlovými úpravami obsahuje zvláštne športové a dizajnové prvky ako v interiéri, tak aj v exteriéri. Aj keď technika limitovanej série tohto veľkého SUV zostáva nezmenená, vzhľad pre mnohých zákazníkov bude dôležitejší.

BMW X6 M Design Edition
BMW X6 M v stokusovej edícii s Mkovou trikolórou zamieri k elitným zákazníkom

Čo je na limitovanej edícii iné ako na sériovom modeli? Z obrázku vidieť, že sú to najmä čierne ľadvinky, Mkové trikolóry na kapote a bokoch, čierne kryty vonkajších zrkadiel, karbónový predný spojler vpredu i na veku batožinového priestoru a 21palcové kolesá.

Interiér BMW X6 M Design Edition je kompletne čalúnený prírodnou kožou Merino vrátane palubnej dosky v dvojfarebnom vyhotovení čierna/červená Mugello s kontrastnými stehmi v červenej farbe Mugello.

Exkluzívne len pre BMW X6 M Design Edition boli vytvorené interiérové lišty v čiernom klavírnom laku s plaketou, ktorá nesie označenie edície. Zvonku je BMW X6 M Design Edition rozpoznateľné podľa 21palcových diskov M Performance z ľahkých zliatin s dvojitými lúčmi a prvkami z karbónu.

Zákazníci si môžu vyberať z troch ponúkaných farieb limitovaného BMW X6 M Design Edition. Môže to byť niektorá z týchto metalických exteriérových farieb: alpská biela, zafírová čierna alebo červená Melbourn. Všetko spolu pôsobí športovo-elegantnou farebnou harmóniou.

Flexibilné schopnosti BMW X6 M ako Sports Acitvity Coupé pre najvyššie nároky na jedinečnú športové využitie a elegantný luxus sú v X6 M Design Edition akcentované a sú v ponuke v zaujímavej cene. BMW X6 M Design Edition bude vyrobených iba 100 kusov.

BMW X6 M Design Edition BMW X6 M Design Edition BMW X6 M Design Edition BMW X6 M Design Edition
Autor: jGold
Pridať komentár
Bleskovky
Suzuki-SX4-S-Cross
V rebríčku počtu predaných osobných áut na Slovensku v roku 2019 sa Suzuki medzi 39 značkami umiestnila s počtom 3709 predaných vozidiel na veľmi peknom jedenástom mieste. Pričinili sa o to hlavne modely SUV Vitara a SX4 S-Cross. Modernizovaná Vitara v segmente SUV obsadila podľa štatistiky registrácií Zväzu automobilového priemyslu šieste a SX4 S-Cross ôsme miesto. O úspech v celkovej predajnosti modelov Suzuki v roku 2019 sa postarali tiež modely Swift a Ignis. Novou posilou značky v roku 2020 budú nový hit, malý off-road Jimny, a trvalka značky Swift.
Benzina-Tank
Benzina rozširuje svoje služby na Slovensku o Tank Kartu Business. Umožní firmám a podnikateľom okrem čerpania pohonných látok využívať aj rad benefitov, a to od zvýhodnenej ceny až po jednoduché vyúčtovanie a správu tankovacích kariet. Je to ďalší krok v stratégii Benziny, ktorá sa po rokoch vrátila znovu na Slovensko a má vo svojej sieti už desať čerpacích staníc. V pláne má tiež zavedenie karty Tank Karta Easy pre bežných motoristov. Marek Zouvala, riaditeľ siete čerpacích staníc Benzina: "Firmy a podnikatelia potrebujú šetriť každý cent. Preto sme pre nich pripravili nástroj na znižovanie prevádzkových nákladov aj administratívy. Tank Karta Business je nielen efektívnym riešením pre pohodlné tankovanie so zľavou, ale tiež vhodným nástrojom ako si ušetriť starosti a zjednodušiť účtovníctvo."
Elektrické-roznášky
Spoločnosť DPD začala doručovať zásielky v centre hlavného mesta prostredníctvom cyklokuriéra. Ide o pilotný projekt, ktorý má šancu rozšíriť sa aj do iných miest. Spoločnosť tiež výrazne rozširuje svoje doručovanie zásielok flotilou elektrických dodávkových automobilov, a to nielen v Bratislave, ale po celom Slovensku. Doručovanie elektrickou dopravou v mestách je jedným zo spôsobov, ako spoločnosť DPD podporuje svoj záväzok doručovať všetky zásielky do cieľa bez uhlíkovej stopy.