Hyundai osedláva luxus menom Genesis

Piatok, 27 november 2015

Kórejská automobilka Hyundai už dávnejšie uvažovala o zavedení novej luxusnej značky v štýle Lexus (Toyota), Acura (Honda) či Infiniti (Nissan). Vidina sa teraz stáva realitou a Hyundai má novú odnož značky menom Genesis. Nová luxusná značka si do rodného listu napíše december 2015.

1 Genesis G90
Novému Genesisu, limuzíne G90, nemožno uprieť ladnosť tvarov a úžasnú eleganciu

Značka Genesis sa usiluje vytvoriť novú definíciu luxusu, ktorá poskytne novú platformu pre mobilitu budúcnosti koncentrovanú na človeka. Anticipáciou ľudských potrieb na každom kontaktnom bode budú modely Genesis zhmotňovať štyri kľúčové aspekty: inovácie sústredené na človeka, vycibrený a vyvážený výkon, atletickú eleganciu v dizajne a maximálnu bezstarostnosť pre zákazníka.

Modely Genesis sa majú vyznačovať vynikajúcou jazdnou dynamikou, elegantným dizajnom a inováciami prispôsobenými potrebám zákazníkov. Modely Genesis budú označené novým emblémom s krídlami, vytvoreným reštylizáciou verzie používanej na aktuálnej limuzíne.

2 Genesis G90
Už profil modelu G90 napovedá, že s aerodynamikou si jeho tvorcovia dokázali potykať

Hyundai zároveň zverejnil prvé kresby špičkovej luxusnej limuzíny G90, ktorá sa v Kórei začne predávať pod označením EQ900. Automobil s elegantným dizajnom, vybavený najmodernejšími technológiami naznačuje identitu dizajnu a budúce smerovanie novej luxusnej značky Genesis.

Nová veľká limuzína G90 bude špičkovým modelom značky. Predávať sa začne začiatkom decembra 2015 v Kórei.

3 Logo Genesis
Logo novej značky Genesis bude po prvý raz umiestnené na limuzíne Genesis G90

Autor: janGold
Pridať komentár
Bleskovky
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.