MINI: špeciálna edícia, dva nové modely

Piatok, 20 január 2012

Pár mesiacov pred začiatkom olympijských hier, ktoré sa budú konať v hlavnom meste domovskej krajiny značky, prináša MINI dva nové modely v špeciálnej edícii s misiou šíriť súčasný štýl Londýna po celom svete.

MINI Baker Street
MINI Baker Street. Metalický lak Rooftop Grey je skombinovaný s pruhmi na kapote, ktorých základná farba je čierna, obsahujú však jemne naznačený tvar písmena V.

Najnovšie MINI Baker Street a MINI Bayswater sa začnú predávať na jar roku 2012. Expresívne dizajnové prvky a exkluzívna výbava svojím vlastným originálnym spôsobom oživujú vonkajší vzhľad vozidla, atmosféru v interiéri a typicky zábavnú jazdu.

MINI Bayswater
MINI Bayswater Bayswater prezentuje svoj vrodený športový elán. Pre tento model bola vytvorená exteriérová metalická farba Kite Blue, dizajn interiéru aj 17" zliatinové disky kolies.

MINI Baker Street stelesňuje mladistvý, svieži a inovatívne trendy stanovujúci štýl značky, zatiaľ čo MINI Bayswater sa primárne zameriava na športové odhodlanie a agilný handling. Obe edície sa budú predávať po celom svete, výroba bude prebiehať v obmedzenom období.

Autor: jGold
Pridať komentár
Bleskovky
Suzuki-SX4-S-Cross
V rebríčku počtu predaných osobných áut na Slovensku v roku 2019 sa Suzuki medzi 39 značkami umiestnila s počtom 3709 predaných vozidiel na veľmi peknom jedenástom mieste. Pričinili sa o to hlavne modely SUV Vitara a SX4 S-Cross. Modernizovaná Vitara v segmente SUV obsadila podľa štatistiky registrácií Zväzu automobilového priemyslu šieste a SX4 S-Cross ôsme miesto. O úspech v celkovej predajnosti modelov Suzuki v roku 2019 sa postarali tiež modely Swift a Ignis. Novou posilou značky v roku 2020 budú nový hit, malý off-road Jimny, a trvalka značky Swift.
Benzina-Tank
Benzina rozširuje svoje služby na Slovensku o Tank Kartu Business. Umožní firmám a podnikateľom okrem čerpania pohonných látok využívať aj rad benefitov, a to od zvýhodnenej ceny až po jednoduché vyúčtovanie a správu tankovacích kariet. Je to ďalší krok v stratégii Benziny, ktorá sa po rokoch vrátila znovu na Slovensko a má vo svojej sieti už desať čerpacích staníc. V pláne má tiež zavedenie karty Tank Karta Easy pre bežných motoristov. Marek Zouvala, riaditeľ siete čerpacích staníc Benzina: "Firmy a podnikatelia potrebujú šetriť každý cent. Preto sme pre nich pripravili nástroj na znižovanie prevádzkových nákladov aj administratívy. Tank Karta Business je nielen efektívnym riešením pre pohodlné tankovanie so zľavou, ale tiež vhodným nástrojom ako si ušetriť starosti a zjednodušiť účtovníctvo."
Elektrické-roznášky
Spoločnosť DPD začala doručovať zásielky v centre hlavného mesta prostredníctvom cyklokuriéra. Ide o pilotný projekt, ktorý má šancu rozšíriť sa aj do iných miest. Spoločnosť tiež výrazne rozširuje svoje doručovanie zásielok flotilou elektrických dodávkových automobilov, a to nielen v Bratislave, ale po celom Slovensku. Doručovanie elektrickou dopravou v mestách je jedným zo spôsobov, ako spoločnosť DPD podporuje svoj záväzok doručovať všetky zásielky do cieľa bez uhlíkovej stopy.