Nový Renault Twingo: prvé fotografie

Streda, 03 august 2011

Autosalón vo Frankfurte nad Mohanom sa blíži. Svoje brány otvorí 13. septembra pre novinárov, pre verejnosť o dva dni neskôr. Automobilky väčšinou nerobia žiadne tajnosti o svojich novinkách. Jedným z nových modelov, ktoré sa na autosalóne predstavia, bude aj Renault Twingo novej generácie.

Renault Twingo

Twingo novej generácie sa predstaví na septembrovom autosalóne vo Frankfurte. Na fotoshoote v Amsterdame sa objavili na viacerých internetových stránkach špionážne fotografie. Zverejnené špionážne snímky sú naozaj fotografie skutočne nového Twinga, ktoré oficiálne predstaví Carlos Tavares počas tlačovej konferencie 13. septembra na stánku Renault.

Aby Renault predišiel ďalším špekuláciám, rozhodol sa zverejniť niekoľko fotografií ešte pred samotným frankfurtským autosalónom a vy si ich môžete teraz pozrieť na našom internetovom portáli.

Nové Twingo je prvým sériovo vyrábaným automobilom inšpirovaný novou dizajnovou identitou značky. Predná časť prešla najväčšou štylistickou obnovou. Čelné logo bolo zväčšené a pozornosti neujde ani jeho vertikálnejšie umiestnenie na kapote.

Renault Twingo Renault Twingo Renault Twingo Renault Twingo
Autor: janGold
Pridať komentár
Bleskovky
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.