Nový Renault Twingo: prvé fotografie

Streda, 03 august 2011

Autosalón vo Frankfurte nad Mohanom sa blíži. Svoje brány otvorí 13. septembra pre novinárov, pre verejnosť o dva dni neskôr. Automobilky väčšinou nerobia žiadne tajnosti o svojich novinkách. Jedným z nových modelov, ktoré sa na autosalóne predstavia, bude aj Renault Twingo novej generácie.

Renault Twingo

Twingo novej generácie sa predstaví na septembrovom autosalóne vo Frankfurte. Na fotoshoote v Amsterdame sa objavili na viacerých internetových stránkach špionážne fotografie. Zverejnené špionážne snímky sú naozaj fotografie skutočne nového Twinga, ktoré oficiálne predstaví Carlos Tavares počas tlačovej konferencie 13. septembra na stánku Renault.

Aby Renault predišiel ďalším špekuláciám, rozhodol sa zverejniť niekoľko fotografií ešte pred samotným frankfurtským autosalónom a vy si ich môžete teraz pozrieť na našom internetovom portáli.

Nové Twingo je prvým sériovo vyrábaným automobilom inšpirovaný novou dizajnovou identitou značky. Predná časť prešla najväčšou štylistickou obnovou. Čelné logo bolo zväčšené a pozornosti neujde ani jeho vertikálnejšie umiestnenie na kapote.

Renault Twingo Renault Twingo Renault Twingo Renault Twingo
Autor: janGold
Pridať komentár
Bleskovky
Suzuki-Vitara
Japonská automobilka Suzuki vyrobila za uplynulý fiškálny rok 2019 (apríl 2019 až marec 2020) vo svojich výrobných závodoch na celom svete 2,97 (2 966 399) milióna automobilov. Napriek prerušeniu výroby pre pandémiu koronavírusu dokázala automobilka vyprodukovať 87,4 percent objemu predvlaňajšieho rekordného roku, v ktorom značka vyprodukovala 3,39 milióna (3 393 976) vozidiel, čo je najviac vo svojej storočnej histórii. V závodoch Suzuki ďalej pokračoval trend prehlbovania prevahy produkcie závodov mimo Japonska. V zahraničných závodoch počas vlaňajšieho fiškálneho roku vyrobila automobilka 2,02 milióna (2 022 227) vozidiel, kým automobilky v Japonsku len vyše 944 tisíc vozidiel.
Volvo-heng-du
Výrobný závod spoločnosti Volvo Cars v čínskom meste Čcheng-tu, jej najväčší v Číne, získava 100 percent svojej elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov. Celkový obnoviteľný energetický mix v celosvetovej výrobnej sieti spoločnosti tak dosiahol 80 percent. Stopercentný energetický mix z obnoviteľných zdrojov v čínskom závode Čcheng-tu je výsledkom čerstvo podpísanej zmluvy o dodávke elektrickej energie a prispeje k zníženiu emisií CO2 v závode o viac ako 11-tisíc ton ročne. Približne 65 percent vyrobenej elektriny pochádza z vodnej energie, zvyšná časť zo slnečnej a veternej energie a iných obnoviteľných zdrojov.
BMW5-digital-world-premie
Priaznivci a fanúšikovia bavorskej značky BMW sú v očakávaní premiéry modelov radu 5 Sedan a praktickejšieho kombi Touring. Avšak vzhľadom na stále platné cestovné obmedzenia na celom svete sa prezentácia nového BMW radu 5 Sedan, nového BMW radu 5 Touring a nového BMW radu 6 Gran Turismo uskutoční v digitálnej forme. Stane sa tak v stredu 27. mája a záujemcovia o internetovú premiéru týchto troch modelov ju môžu sledovať na internete o 08:00 hod. na www.live.bmwgroup.com/en a http://www.live.bmwgroup.com/en>.