Qoros 3 Hatch na autosalóne v Číne

Štvrtok, 01 máj 2014

Qoros 3 Hatch, druhý sériovo vyrábaný model izraelsko-čínskej značky, získal na medzinárodnom autosalónu v Pekingu. Nový model tu získal viacero ocenení a domácu verejnosť zaujal tak, že naplno ovládol domácu sociálnu sieť.

Qoros 3 Hatch v Pekingu
Qoros 3 Hatch je druhým sériovým modelom značky. Čínsku premiéru mal v Pekingu.

Nový izraelsko-čínsky výrobca automobilov Qoros sídliaci v Číne svoj druhý sériovo vyrábaný model Qoros 3 Hatch, päťdverový hatchback, úspešne predstavil v uplynulom týždni na medzinárodnom autosalóne v Pekingu. Bolo to jeho prvé predstavenie čínskemu publiku.

Novinka vzbudila na autosalóne značnú pozornosť tak domácej verejnosti ako aj návštevníkov z rôznych končím sveta. Automobil získal priamo na autosalóne hneď niekoľko ocenení a to naplno ovládlo najpopulárnejšiu čínsku sociálnu sieť Weibo.

Najnovší model značky Qoros ponúka odvážny, dynamický dizajn, vynikajúcu konektivitu, jeden z najväčších vnútorných priestorov v triede a veľkorysú úroveň výbavy, ktorá nie je bežne dostupná v segmente kompaktných vozidiel. Zahŕňa napríklad inovatívny informačný multimediálny systém značky Qoros MMHTM s osempalcovým dotykovým displejom a priekopnícku platformu so službami pripojenia QorosQloudTM.

Autor: jGold
Komentáre
O QOROS-e 3 rozprávali aj v motoristických reláciách v superlatívach, takže dúfam, že nás naozaj poteší svojimi vlastnosťami, ak si ich budeme môcť vyskúšať aj my obyčajní motoristi.
Pridal Korokozo v nedeľu 07 septembra 2014 o 15:10
Pridať komentár
Bleskovky
UltraGrip
Výsledky testov zimných pneumatík dlhodobo potvrdzujú kvalitu pneumatík radu Goodyear UltraGrip. Aj v najnovšom teste zimných pneumatík pre sezónu 2019 boli pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance+ vyhlásené za víťaza testu. Rovnako ako Goodyear UltraGrip 9+ aj táto novinka ponúka tú správnu zmes. Špeciálny plastifikátor na báze živice a rastlinných olejov zaisťuje, že si pneumatiky uchovávajú pružnosť i za nízkych teplôt. To spolu so sofistikovaným dezénom a inovatívnymi 3D priečnymi drážkami zaisťuje, že zimné pneumatiky UltraGrip ponúkajú optimálnu priľnavosť a pohodlie za akýchkoľvek zimných podmienok - na snehu, na ľade, na mokrých i suchých komunikáciách.
Matej-Homola
Slovenský automobilový pretekár Matej Homola dokázal v talianskej Monze obsadiť v 13. pretekoch seriálu TCR veľmi pekné piate miesto, keď sa prepracoval zo 17. miesta na štarte na piatu priečku v cieli. Zviedol pre to niekoľko parádnych súbojov. Svoju rýchlosť z tréningu preniesol do pretekov, vďaka ktorej sa dostavil úspech. "Boli to parádne preteky, poriadne som si zapredbiehal, auto tento raz fungovalo výborne," neskrýval nadšenie po pretekoch slovenský jazdec. "Zobral som výborné body, uvidíme ako dopadne zajtra." Nedeľňajšie štrnáste preteky seriálu TCR však nepriniesli Homolovi želaný výsledok a po kontakte s Talianom Pantiaticcimim skončil s poškodenou prednou nápravou a riadením na 14. mieste.
Nové-Dunlop
Dunlop uvádza na trh nové pneumatiky pre motokros Geomax MX53, ktoré nahrádzajú doterajšie MX52 pre pevný terén. Nové MX53 ponúkajú jazdcom najvyššiu výkonnosť vo svojej triede na širšej škále rôznych povrchov, než akú pokrývala predchádzajúca generácia. V širokom portfóliu pneumatík Geomax značky Dunlop sa nachádzajú medzi MX71 určenými do extra tvrdý povrchy a veľmi všestrannými MX33. Nová technológia Dunlopu posúva úžitkové vlastnosti pneumatík na novú úroveň. Veľkou výhodou nových pneumatík je ich vysoká výkonnosť za rôznych terénnych podmienok. Dopĺňajú pneumatiky strednej kategórie Geomax MX33, ktoré pomáhajú jazdcom vyhrávať preteky MXGP a supercross.