Štýlová Škoda Fabia Sport

Utorok, 22 apríl 2008

Škodovka si pre svoj akčný model pre zákazníka dôverne známej fabie zvolila označenie číslom 388. A pridala k tomu navyše známku...

Škoda Fabia Sport Škoda Fabia Sport

Spoločnosť Škoda Auto Slovensko predstavila akčný model Fabia v špeciálnej limitovanej sérii s označením Škoda Fabia Sport Edition. Táto unikátna limitovaná séria v počte len 388 kusov vychádza z verzie Fabia Sport. Z hľadiska bezpečnosti ponúka akčný model navyše oproti bežnému vybaveniu Sport protipreklzový systém ASR a hlavové airbagy. Potrebné informácie o vozidle a jazde poskytuje vodičovi prehľadný multifunkčný displej Maxi - DOT.

Škoda Fabia Sport

Športový vzhľad akčného modelu umocňujú 16palcové hliníkové disky kolies Atria, štýlový Styling Kit spolu s modernými prahovými lištami, športové hliníkové pedále ako aj textilné koberčeky. Model je dostupný v troch farbách exteriéru – červenej, žltej a čiernej. Automobily sú navyše označené štítkom s priebežným poradovým číslom vyrobeného vozidla. To dotvára osobitý štýl samotného modelu.

Verejnosť mala možnosť bližšie sa zoznámiť so štýlovým športovým modelom počas nedávno skončeného autosalónu Bratislava, teraz už u autorizovaných predajcov značky Škoda. Najdostupnejší model limitovanej edície Škoda Fabia Sport Edition sa ponúka v cene od 388 888 korún.

Autor: J. Goldberger
Pridať komentár
Bleskovky
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.