Suzuki SX4: nové špeciálne edície

Piatok, 17 jún 2011

Crossover Suzuki SX4 prichádza na Slovensko v dvoch špeciálnych edíciách s exkluzívnym dizajnom a atraktívnymi výbavami. Obe ponúkajú nové prvky v dizajne, ktoré zatraktívňujú ich vzhľad a ponúkajú lákavú výbavu odvodenú od najvyššej dostupnej verzie. Suzuki SX4 vo verziách Street a Maxi majú zatraktívniť jeden z najžiadanejších modelov japonskej značky.

Suzuki SX4
Edícia modelu Suzuki SX4 Maxi 4x4 je určená do ľahšieho terénu a na výlety do hôr

Nová špeciálna edícia Suzuki SX4 1,6 Maxi 4x4 ponúka exkluzívny vzhľad a výnimočný komfort. Štýlové dizajnové prvky možno nájsť v exteriéri aj interiéri. Zvonku zaujmú smerovky v elektricky ovládaných a sklápateľných spätných zrkadlách a 16palcové exkluzívne disky z ľahkej zliatiny. V interiéri zasa špeciálny poťah sedadiel a volant potiahnutý perforovanou kožou.

Druhou špeciálnou edíciou v najvyššej výbave je Suzuki SX4 1,6 STREET. Je určená vyznávačovom mestského štýlu. Zaujme športovo-elegantným vzhľadom, ktorý podčiarkujú športové spojlery karosérie (predný, zadný a bočné prahové), efektný spojler vzadu nad piatymi dverami a 16palcové exkluzívne disky z ľahkej zliatiny.

Suzuki SX4
Suzuki SX4 Street je pre tých, čo jazdia po meste a pohon štyroch kolies by nevyužili

Obe špeciálne edície disponujú motorom 1,6litra s výkonom 120 koní, ktorý má kombinovanú spotrebu len 6,2 l/100km. Bohatá štandardná výbava obsahuje ESP, 6 airbagov vrátane hlavových, bezkľúčové odomykanie a štartovanie, vyhrievané predné sedadlá, automatickú klimatizáciu, zatmavené zadné sklá a mnoho ďalších prvkov.

Cena špeciálnej edície Suzuki SX4 Maxi je 14 990 eur a Suzuki SX4 Street sa ponúka za 12 490 eur.

Autor: J. Goldberger
Foto: Suzuki
Pridať komentár
Bleskovky
mini-vision-urbanaut
Pri predstavovaní virtuálnej štúdie Mini Vision Urbanaut v novembri 2020 odhalila značka MINI úplne novú interpretáciu mobility prostredníctvom inovatívnej vízie využitia priestoru. Spoločnosť BMW, ktorej súčasťou Mini je, teraz predstavuje fyzický model automobilu, ktorý záujemcom umožní intenzívnejší kontakt s priestorovým konceptom a použitými trvalo udržateľnými materiálmi. Model zažije svoju svetovú premiéru 1. júla 2021 na konferencii DLD Summer. Nový Mini Vision Urbanaut bližšie predstavíme spolu s fotogalériou obrázkov v najbližších dňoch.
VW-Slovakia
Volkswagen Slovakia avizuje v tejto náročnej koronavírusovej situácii sto voľných pracovných miest. Nových zamestnancov hľadá na montážne linky vozidiel pre svoj výrobný závod v Devínskej Novej Vsi. Dopyt po nových zamestnancoch súvisí s dynamickým vývojom výrobného plánu, ktorý je podmienený aktuálnym nárastom dopytu nových automobilov na svetových trhoch. Volkswagen Slovakia tak potvrdzuje pozíciu podniku ako stabilného a spoľahlivého zamestnávateľa, v ktorom vyše 40 % zamestnancov pracuje nepretržite viac ako 10 rokov. V horizonte najbližších rokov očakáva podnik v súvislosti s príchodom nových generácií modelov Volkswagen Passat a Škoda Superb vytvorenie ďalších približne dvetisíc nových pracovných miest.
1-Eli-Tomac
Pneumatiky Dunlop Geomax MX53 pre motokros dostali ocenenie Výrobok roka 2020. Po rozsiahlom testovaní je to výraz uznania za ich úžitkové vlastností a dlhú životnosť. Testy organizoval špecializovaný Cross Magazin. Ocenenie sa motokrosovým pneumatikám dostalo za vlastnosti na stredne tvrdom až tvrdom teréne a za životnosť, ktorú preukázali v testoch. Dunlop Geomax MX53 nielen že predstavujú pokrok v porovnaní s predchádzajúcou generáciou Geomax MX52, ale sú kompromis medzi úžitkovými vlastnosťami a dlhou životnosťou. Pneumatikám Dunlop Geomax dôverujú poprední motocykloví výrobcovia, ktorí ich používajú na prvotnú výbavu svojich motocyklov, ale aj víťazní jazdci a tímy z majstrovstiev sveta v motokrose MXGP a Monster Energy Supercross.