BMW posiela: Merry Christmas a Happy New Year

Piatok, 24 december 2021

Automobilka BMW počas tohtoročných Vianoc a Nového roka 2022 prekvapuje svojich zákazníkov, majiteľov áut bavorskej značky, priamo v ich vozidlách dvomi sviatočnými animáciami.

merry-christmas

Automobily značky BMW na celom svete poprajú od 22. decembra svojim majiteľom veselé Vianoce a šťastný nový rok v angličtine, teda Merry Christmas a Happy New Year. Navyše toto posolstvo doplní slávnostná hudba a svetelná show v každom z 2,6 milióna vozidiel, ktoré ho svojom výbavou môžu prijať.

Atmosféru slávnostnej hudby doplní v interiéri vozidla náladové osvetlenie sprevádzajúce slávnostné posolstvo. Ikona aplikácie s vianočnou čiapkou sa na obrazovke BMW Control Display objaví v spomínanom sviatočnom čase v okamihu po naštartovaní vozidla, čo signalizuje blížiace sa sviatky.

Ako to funguje? Kliknutím na ikonu sa spustí slávnostná animácia BMW Happy Holiday, ktorá sa na displeji objavovala od 22. do 26. decembra. Vianočné obrázky rozžiaria obrazovky Control Displays, odznie slávnostná melódia a náladová svetelná show vytvorí v interiéri slávnostnú atmosféru.

Druhá animácia, silvestrovská, predznamená potom prelom rokov starého a nového roka. Od 31. decembra bude Nový rok 2022 vítať ďalší symbol aplikácie na obrazovke Control Display, tentoraz so štylizovaným ohňostrojom a pošle tak majiteľom vozidiel bavorskej značky novoročný pozdrav aj so slávnostnou hudbou a so svetelnou show vo vozidle.

Vodič BMW si môže počas sviatočného obdobia prehrávať obe animácie kedykoľvek a nespočetnekrát, stačí kliknúť na ikonu aplikácie. Takéto personalizované slávnostné pozdravy uvidí každý rok vo svojom vozidle značky BMW čoraz viac zákazníkov na celom svete.

Tento rok vysiela novoročné pozdravy svojim klientom až v 48 krajinách sveta, všade tam, kde značka BMW má svoje zastúpenie. Ide spolu o viac ako 2,6 milióna automobilov značky. Na zobrazenie slávnostných animácií musia mať vozidlá príslušnú voliteľnú výbavu a ovládací systém BMW iDrive s operačným systémom Operating System 7 alebo Operating System 8 a dátum výroby od júla 2020.

(jGold)
Foto: BMW
Pridať komentár
Bleskovky
aaa-auto
Predajcovia jazdených vozidiel sieti spoločnosti Aures – AAA Auto, Mototechna a Auto Diskont, ponúkajú rozsiahlejšie zľavy na automobily zo svojej ponuky. Letné zľavy sa týkajú takmer polovice ponúkaných vozidiel a dosahujú celkový objem šesťstotisíc eur. Zľavy sú reakciou na rast cien a na stagnáciu predaja v poslednom období. Snahou je podporiť trend spomaľovania rastu cien jazdených áut, preto pripravili väčšiu zľavovú akciu. Z celkovej ponuky 3500 vozidiel zlacnilo 1500 áut.
Bulik-Aragon
Piate preteky motocyklových majstrovstiev Španielska ESBK sa konali na okruhu Motorland v Aragónsku a zúčastnil sa ich aj 15-ročný slovenský jazdec Michal Búlik. Jazdil v triede Stock 600 v českom tíme New2 Project. V kvalifikácii si v početnom pretekárskom poli počínal veľmi dobre a obsadil pekné 14. miesto. V prvých pretekoch prešiel cieľom na celkovom jedenástom mieste a vo svojej triede Stock bol štvrtý. V druhých pretekoch došlo v piatej zákrute ku kolízii a pádu niekoľkých jazdcov pred ním, vyhnúť sa im už nedokázal, skončil v hromadnom páde a preteky nedokončil.
Bulik-Aragon
Piate preteky motocyklových majstrovstiev Španielska ESBK sa konali na okruhu Motorland v Aragónsku a zúčastnil sa ich aj 15-ročný slovenský jazdec Michal Búlik. Jazdil v triede Stock 600 v českom tíme New2 Project. V kvalifikácii si v početnom pretekárskom poli počínal veľmi dobre a obsadil pekné 14. miesto. V prvých pretekoch prešiel cieľom na celkovom jedenástom mieste a a vo svojej triede Stock bol štvrtý. V druhých pretekoch došlo v piatej zákrute ku kolízii a pádu niekoľkých jazdcov pred ním, vyhnúť sa im už nedokázal, skončil v hromadnom páde a preteky nedokončil.