Citroën otvoril svoje predajne

Štvrtok, 23 apríl 2020

Sieť autorizovaných predajcov značky Citroën na Slovensku opäť otvorila svoje predajne. Značka je pripravená uspokojiť požiadavky záujemcov priamo v showroomoch, ale aj online službami.

Citroen-C3

Od stredy 22. apríla sa na Slovensku otvorili dvere 28 predajní značky Citroën na Slovensku, rešpektujúc pritom prísne hygienické opatrenia. K otvoreným servisom teda pribúdajú aj otvorené predajne, v ktorých majú zákazníci a záujemcovia o kúpu nového vozidla možnosť riešiť svoje potreby aj osobne v kamenných predajniach. Svoje vozidlo si môžu vybrať si fyzicky pri návšteve v predajni, alebo aj naďalej z pohodlia domova cez online servis.

Všetky doterajšie online služby, ktoré umožňujú zákazníkom vybrať si skladové vozidlo, vyskladať si svoje auto podľa vlastných požiadaviek, požiadať o cenovú ponuku či kontaktovať servis pred jeho fyzickou návštevou v kľude z domu cez internet sú pritom zákazníkom naďalej k dispozícii.

Online komunikácia zlepšuje kvalitu poskytovaných služieb a zvyšovanie zákazníckej spokojnosti, okrem užitočných online služieb nájdu záujemcovia na webovej stránke aj ďalšie informácie, napríklad financovania kúpy vozidla, produktové video k vybraným modelom, ale aj základné bezpečnostné informácie o tom, ako konať pri návšteve predajne alebo servisu autorizovaného dílera značky Citroën.

Pre zamestnancov a návštevníkov siete predajní a servisov naďalej platia prísne hygienické a bezpečnostné pravidlá: povinnosť nosiť rúška, povinná dezinfekcia rúk alebo použitie jednorazových ochranných rukavíc a obmedzenie počtu osôb v interiéri.

(Citr-red)
Foto: (gold)
Pridať komentár
Bleskovky
BMW5-digital-world-premie
Priaznivci a fanúšikovia bavorskej značky BMW sú v očakávaní premiéry modelov radu 5 Sedan a praktickejšieho kombi Touring. Avšak vzhľadom na stále platné cestovné obmedzenia na celom svete sa prezentácia nového BMW radu 5 Sedan, nového BMW radu 5 Touring a nového BMW radu 6 Gran Turismo uskutoční v digitálnej forme. Stane sa tak v stredu 27. mája a záujemcovia o internetovú premiéru týchto troch modelov ju môžu sledovať na internete o 08:00 hod. na www.live.bmwgroup.com/en a http://www.live.bmwgroup.com/en>.
Land-cruise
Podľa amerického portálu iSeeCars.com je Toyota Land Cruiser najspoľahlivejším autom na americkom trhu. Portál analyzoval z hľadiska životnosti 15,8 milióna jazdených áut. Ukázalo sa, že Toyota Land Cruiser poskytuje najväčšiu záruku, že auto prekoná minimálne 320 000 km. Toľko malo na tachometri až 15,7 % jazdených áut tohto modelu. Druhé miesto patrí modelu Sequoia (9,2 %), čo je terénne vozidlo väčšie ako je Land Cruiser postavené na platforme pick-upu Tundra. Prvé miesto má Toyota aj medzi všetkými preverovanými značkami. Na druhom mieste medzi značkami je Honda s podielom 1,6 %. Na ďalších sú americké GMC, Chevrolet a Ford. Land Cruiser navrhli tak, aby vydržal najmenej 25 rokov.
Šikyňa-Holandsko
Po úvodných pretekoch seriálu majstrovstiev sveta v motokrose v Anglicku sa pretekári so svojimi tímami presunuli do holandského Valkenswaardu, dejiska druhého podujatia majstrovstiev sveta. Jediný slovenský jazdec Richard Šikyňa z MX Slovakia v Holandsku nebodoval. Zdravotný stav, ku ktorým sa v druhej jazde pridali aj technické problémy, mu neumožnili dokončiť ani jedny nedeľňajšie preteky a tak sa z Holandska vracia bez bodového zisku. V hodnotení seriálu klesol z priebežného 19. na 27. miesto. V najbližších dňoch bude najdôležitejšie, aby sa Richard Šikyňa vyliečil a stihol sa pripraviť na ďalšie preteky v Argentíne, ktoré budú už o dva týždne.