Honda na Slovensku s akčnou ponukou

Piatok, 06 september 2019

Honda na Slovensku tradične na jar a ku koncu leta prichádza s akciami, ktorými chce uspokojiť priaznivcov značky a pri kúpe auta aj ušetriť nejaké grošíky, prepáčte eurká.

Honda-CR-V

Nová generácia modelu CR-V škrtla "naftu" a nahradila ju hybridnou jednotkou

Honda predstavuje svoju novú akčnú ponuku na svoje automobily. Aj teraz prináša zaujímavé finančné zvýhodnenia na všetky modely značky. Akčná ponuka sa začala rozbehla prvého septembra.

Vzaté od najmenšieho modelu Hondy Jazz je bonus pre zákazníka 1300 eur. Napríklad model Jazz s bohatou výbavou Trend je od 13 290 eur.

Honda zvýhodňuje aj väčší päťdverový Civic. S benzínovým litrovým preplňovaným motorom môže zákazník pri kúpe ušetriť až dve tisíc eur, vo výbave Comfort sa cena odvíja od sumy 16 690 eur. S väčším benzínovým motorom 1,5 litra je bonus pre zákazníka 1400 eur a súprava zimných kolies v hodnote 1199 eur len za 300 eur.

Zvýhodnená ponuka je aj na Civic Sedan s cenou nižšou až o 2399 eur. Pri benzínovej verzii 1,5 VTEC Turbo je cena nižšia o 1400 eur a k tomu aj zvýhodnená kúpa zimných pneumatík.

Zvýhodnené ceny sú aj na modely SUV Honda HR-V a CR-V. Pre menšie HR-V je bonus 600 eur a možnosť kúpy zimných kolies za 300 eur. Vo výbave Comfort je cena HR-V od 18 990 eur. Pri kúpe Hondy CR-V môže kupujúci ušetriť až 2699 eur. Cena modelu CR-V je od 24 090 eur. Aj tu je možnosť kúpiť si kolesá so zimnými pneumatikami za akciovú cenu 300 eur.

Ku všetkým modelom možno získať zvýhodnené financovanie Honda Financial Services.

(jGold)
Pridať komentár
Bleskovky
Benzina-Slovensko
Od polovice roku 2019 je na Slovensku v prevádzke prvá čerpacia stanica, ktorá nesie značku Benzina a patrí do koncernu Orlen. V dohľadnom čase plánuje Benzina otvoriť ešte ďalších sedem staníc. Nové čerpacie stanice budú v priestoroch prevzatých od súkromného prevádzkovateľa a renovované tak, aby poskytovali najlepší zákaznícky servis a tiež široký výber nepalivových produktov. Nové čerpacie stanice Benzina by mali začať na Slovensku svoju prevádzku v najbližších týždňoch. Celú transakciu podmieňuje schválenie Protimonopolného úradu SR. Na Slovensku je v súčasnosti v prevádzke približne 900 čerpacích staníc a takmer polovicu z nich prevádzkujú tri najväčšie spoločnosti.
Cvrček
Majstrovstvá Slovenska v pretekoch automobilov do vrchu majú staronového absolútneho víťaza, keď druhýkrát po sebe sa ním stal Věroslav Cvrček ml. z tímu L Racing na vozidle Škoda Fabia RS 2000. Sériou jasných víťazstiev v tejto sezóne zabezpečil titul pre seba a tím L. Racing. Titul majstra Slovenska spečatil počas uplynulého víkendu na Pezinskej Babe v pretekoch Todos Cena Slovenska 2019. Do konca sezóny ostáva odjazdiť ešte preteky na Ostrej Lúke.
Škoda-Kamiq-Monte-Carlo
Mladoboleslavská automobilka nadväzuje na úspešnú súťažnú históriu značky, tentoraz s novým mestským SUV Škoda Kamiq a pokračuje v tradícii športovo-lifestylovo výbavových variantov Monte Carlo. Mladoboleslavská automobilka nadväzuje na úspešnú súťažnú históriu značky, tentoraz s novým mestským SUV Škoda Kamiq a pokračuje v tradícii športovo-lifestylovo výbavových variantov Monte Carlo.Nový športový variant Monte Carlo vystrojila česká automobilka dynamickými čiernymi dizajnovými prvkami. Vrcholový výbavový stupeň modelu Kamiq bude k dispozícii so všetkými motormi tohto modelového radu. K zákazníkom sa prvé vozidlá dostanú koncom roka 2019. Debutovať bude už o dva dni na medzinárodnom autosalóne vo Frankfurte nad Mohanom.Nový športový variant Monte Carlo vystrojila česká automobilka dynamickými čiernymi dizajnovými prvkami. Vrcholový výbavový stupeň modelu Kamiq bude k dispozícii so všetkými motormi tohto modelového radu. K zákazníkom sa prvé vozidlá dostanú koncom roka 2019. Debutovať bude už o dva dni na medzinárodnom autosalóne vo Frankfurte nad Mohanom.