Honda začína rok s akciovými cenami

Utorok, 14 január 2020

Obchodníci po vianočných sviatkoch každoročne zlacnievajú svoj tovar. Málo obvyklé je, aby predajcovia automobilov robili to isté. Jednou z mála výnimiek je značka Honda. Začiatkom tohto roka prichádza japonská značka s akciovou ponukou na modely svojich osobných automobilov.

Honda-CR-V
Honda CR-V ako vrcholový model japonskej značky na Slovensku

Ponuka Hondy prináša zaujímavé finančné zvýhodnenia na všetky svoje modely. Táto akciová ponuka začala od 1. januára 2020 a potrvá do posledného marcového dňa tohto roka.

Na modely Jazz ponúka Honda zákazníkom bonus vo výške 1300 eur. Napríklad v bohatej výbave Trend sa model Jazz dá kúpiť za cenu od 13 290 eur.

Pri päťdverovom modeli Civic s benzínovým motorom 1,0 VTEC Turbo je zľava 1800 eur a vo výbave Comfort sa tento model dá kúpiť od ceny 17 390 eur. S benzínovým motorom 1,5 VTEC Turbo je zľava pre zákazníka 1200 eur. K tomu zimné kolesá za cenu zníženú z 1199 na 300 eur.

Civic Sedan so silnejším benzínovým motorom 1,5 VTEC Turbo je v ponuke s bonusom 1400 eur. Aj tu má zákazník možnosť kúpiť si zimné kolesá v hodnote 1299 eur len za 300 eur.

Kto chce SUV, tak k modelom HR-V sa pridávajú zimné kolesá v hodnote 1249 eur za 300 eur. Špeciálne pre výbavu Comfort je bonus pre zákazníka 800 eur a zimné kolesá znížené z 1249 eur za 300 eur.

V akciovej ponuke je aj Honda CR-V. Na model s benzínovým motorom 1,5 VTEC Turbo s pohonom 2WD je bonus 1300 eur. S motorom 1,5 VTEC Turbo s pohonom všetkých kolies je bonus 1000 eur plus zimné kolesá v hodnote 1499 eur len za 300 eur.

Honda CR –V Hybrid 2,0 i-MMD s pohonom predných kolies je so zľavou 1300 eur. Hybrid 2,0 i-MMDs pohonom všetkých kolies kúpite so zľavou 800 eur a k tomu dostanete zimné kolesá v hodnote1499 eur za 300 eur.

Ku všetkým modelom ponúka Honda aj zvýhodnené financovanie Honda Financial Services.

(jGold)
Pridať komentár
Bleskovky
skoda-scala-monte-carlo
Škoda rozširuje ponuku nového kompaktného modelu Scala a mestského crossoveru Kamiq o verziu Monte Carlo. Monte Carlo odkazuje na úspešnú pretekársku históriu značky Škoda. Výrazné čierne dizajnové prvky a čierny nápis Škoda na zadnej strane dodávajú vozidlám ešte športovejší vzhľad. Nová Škoda Scala vo verzii Monte Carlo začína na cene 18 100 eur a cena kompaktného SUV Kamig Monte Carlo sa odvíja od ceny 19 690 eur. Záujemcovia si môžu model Scala a Kamiq vo verzii Monte Carlo nakonfigurovať online, alebo si ho objednať u predajcov. V Škode veria, že verzie Monte Carlo zdôraznia športový a dynamický charakter vozidiel modelov Scala a Kamiq, tiež že veľké kolesá a zvučný názov oslovia zákazníkov, ktorí ocenia štýl a emocionálny a lifestylový dizajn oboch modelov.
World-Endurance
Goodyear bude od úvodných pretekov sezóny 2020 dodávať pre Svetový pohár cestovných automobilov najnovšiu generáciu svojich pretekárskych pneumatík Goodyear Eagle F1 SuperSport vo verziách bez dezénu i do dažďa. Značka Goodyear je tak oficiálnym dodávateľom pneumatík pre World Touring Car Cup (WTCR). Na základe oficiálneho výberového konania FIA bude Goodyear partnerom seriálu po dobu najbližších troch rokov, v sezónach 2020 až 2022. V sezóne 2020 bude desať pretekov na troch svetadieloch – v Maroku, Maďarsku, Nemecku, Slovensku, Portugalsku, Španielsku, Číne, Južnej Kórei a Macau. Záverečné preteky sezóny sa uskutočnia v Malajzii. Každé podujatie pozostáva z troch samostatných pretekov, takže spolu bude súčasťou pretekárskeho kalendára sezóny tridsať napínavých pretekov.
Auto-komunikuje
Budem mať na najbližšom semafore zelenú ak budem pokračovať v jazde touto rýchlosťou? Odpoveď na túto otázku už od technológie, ktorú pripravuje SEAT-u v spolupráci s ministerstvom dopravy, magistrátom Barcelony a spoločnosťou ETRA úspešne prepája vozidlá so semaformi a centrálnym dispečingom riadenia premávky, takže vodiči dostávajú informácie o aktuálnej situácii. Projekt okrem toho umožňuje informácie o nehodách na diaľniciach zasielať rovno do vozidiel bez nutnosti využívať na to premenlivé informačné tabule. Automobily a infraštruktúra sú navzájom prepojené pomocou cloudu mobilným dátovým pripojením s reakčnou dobou 300 milisekúnd. Projekt prepája vozidlá so semaformi a informačnými panelmi prostredníctvom platformy DGT 3.0 a vodiči dostávajú v predstihu upozornenie o statuse najbližších semaforov, aby mohli podľa toho prispôsobiť rýchlosť jazdy. Dopravné informácie sa zobrazujú v reálnom čase na displejoch v automobiloch.