Honda začína rok s akciovými cenami

Utorok, 14 január 2020

Obchodníci po vianočných sviatkoch každoročne zlacnievajú svoj tovar. Málo obvyklé je, aby predajcovia automobilov robili to isté. Jednou z mála výnimiek je značka Honda. Začiatkom tohto roka prichádza japonská značka s akciovou ponukou na modely svojich osobných automobilov.

Honda-CR-V
Honda CR-V ako vrcholový model japonskej značky na Slovensku

Ponuka Hondy prináša zaujímavé finančné zvýhodnenia na všetky svoje modely. Táto akciová ponuka začala od 1. januára 2020 a potrvá do posledného marcového dňa tohto roka.

Na modely Jazz ponúka Honda zákazníkom bonus vo výške 1300 eur. Napríklad v bohatej výbave Trend sa model Jazz dá kúpiť za cenu od 13 290 eur.

Pri päťdverovom modeli Civic s benzínovým motorom 1,0 VTEC Turbo je zľava 1800 eur a vo výbave Comfort sa tento model dá kúpiť od ceny 17 390 eur. S benzínovým motorom 1,5 VTEC Turbo je zľava pre zákazníka 1200 eur. K tomu zimné kolesá za cenu zníženú z 1199 na 300 eur.

Civic Sedan so silnejším benzínovým motorom 1,5 VTEC Turbo je v ponuke s bonusom 1400 eur. Aj tu má zákazník možnosť kúpiť si zimné kolesá v hodnote 1299 eur len za 300 eur.

Kto chce SUV, tak k modelom HR-V sa pridávajú zimné kolesá v hodnote 1249 eur za 300 eur. Špeciálne pre výbavu Comfort je bonus pre zákazníka 800 eur a zimné kolesá znížené z 1249 eur za 300 eur.

V akciovej ponuke je aj Honda CR-V. Na model s benzínovým motorom 1,5 VTEC Turbo s pohonom 2WD je bonus 1300 eur. S motorom 1,5 VTEC Turbo s pohonom všetkých kolies je bonus 1000 eur plus zimné kolesá v hodnote 1499 eur len za 300 eur.

Honda CR –V Hybrid 2,0 i-MMD s pohonom predných kolies je so zľavou 1300 eur. Hybrid 2,0 i-MMDs pohonom všetkých kolies kúpite so zľavou 800 eur a k tomu dostanete zimné kolesá v hodnote1499 eur za 300 eur.

Ku všetkým modelom ponúka Honda aj zvýhodnené financovanie Honda Financial Services.

(jGold)
Pridať komentár
Bleskovky
Suzuki-SX4-S-Cross
V rebríčku počtu predaných osobných áut na Slovensku v roku 2019 sa Suzuki medzi 39 značkami umiestnila s počtom 3709 predaných vozidiel na veľmi peknom jedenástom mieste. Pričinili sa o to hlavne modely SUV Vitara a SX4 S-Cross. Modernizovaná Vitara v segmente SUV obsadila podľa štatistiky registrácií Zväzu automobilového priemyslu šieste a SX4 S-Cross ôsme miesto. O úspech v celkovej predajnosti modelov Suzuki v roku 2019 sa postarali tiež modely Swift a Ignis. Novou posilou značky v roku 2020 budú nový hit, malý off-road Jimny, a trvalka značky Swift.
Benzina-Tank
Benzina rozširuje svoje služby na Slovensku o Tank Kartu Business. Umožní firmám a podnikateľom okrem čerpania pohonných látok využívať aj rad benefitov, a to od zvýhodnenej ceny až po jednoduché vyúčtovanie a správu tankovacích kariet. Je to ďalší krok v stratégii Benziny, ktorá sa po rokoch vrátila znovu na Slovensko a má vo svojej sieti už desať čerpacích staníc. V pláne má tiež zavedenie karty Tank Karta Easy pre bežných motoristov. Marek Zouvala, riaditeľ siete čerpacích staníc Benzina: "Firmy a podnikatelia potrebujú šetriť každý cent. Preto sme pre nich pripravili nástroj na znižovanie prevádzkových nákladov aj administratívy. Tank Karta Business je nielen efektívnym riešením pre pohodlné tankovanie so zľavou, ale tiež vhodným nástrojom ako si ušetriť starosti a zjednodušiť účtovníctvo."
Elektrické-roznášky
Spoločnosť DPD začala doručovať zásielky v centre hlavného mesta prostredníctvom cyklokuriéra. Ide o pilotný projekt, ktorý má šancu rozšíriť sa aj do iných miest. Spoločnosť tiež výrazne rozširuje svoje doručovanie zásielok flotilou elektrických dodávkových automobilov, a to nielen v Bratislave, ale po celom Slovensku. Doručovanie elektrickou dopravou v mestách je jedným zo spôsobov, ako spoločnosť DPD podporuje svoj záväzok doručovať všetky zásielky do cieľa bez uhlíkovej stopy.