Incheba čaká na výstavu Motocykel 2024

Streda, 07 február 2024

Tohtoročná zima svojim teplým počasím zatiaľ nijako nenaznačuje, že by si majitelia motocyklov udržali svoje stroje na uzde dlhšie ako do začiatku marca. A práve v tom čase, presnejšie 7.marca, sa pre priaznivcov jednej stopy otvoria brány bratislavského výstaviska Incheba.

1-moto2024
Reklamný pútač k výstave Motocykel 2024

Organizátori najväčšej motocyklovej prehliadky jednostopových strojov sľubujú, že tento ročník mimoriadny. Uskutoční sa v dňoch od 7. do 10. marca na tradičnom mieste, v priestoroch výstavného centra Incheba na pravom brehu Dunaja v Bratislave

Výstava Motocykel 2024 bude zážitkom pre všetkých fanúšikov strojov jednej stopy, ktorí si budú môcť zblízka obzrieť aktuálne modely a najočakávanejšie novinky rekordného množstva takmer 40 značiek.

Výstavné haly výstaviska Incheba počas štyroch dní obsadia motocykle od značiek ako Aprilia, Benelli, Bimota, BMW, Brixton, až po Suzuki, Triumph, Vanderhall, Vespa, Vmoto, Yamaha či Zontes.

Súčasťou výstavy Motocykel 2024 budú tradične ukážky a predaj príslušenstva pre motorkárov, ako ochranné prilby, oblečenie a obuv, ale aj akcie ako Custom show, rovnako aj expozícia veteránov svetovej, českej a slovenskej výroby, ale aj mnoho ďalších a zaujímavých akcií.

(rekl)
Pridať komentár
Bleskovky
veronika-hammond
Novou generálnou riaditeľkou spoločnosti BMW Slovenská republika sa od 1. septembra 2024 stane Veronika Hammond. Na tejto pozícii nahradí Olivera Rademachera, ktorý po takmer piatich rokoch úspešného pôsobenia na Slovensku zaujme pozíciu riaditeľa spoločnosti BMW v Rumunsku. Veronika Hammond, rodáčka z Nemecka, má dlhoročné skúsenosti v automobilovom priemysle. V spoločnosti BMW pôsobí viac ako 25 rokov, kde získavala skúsenosti v rôznych pozíciách. Pred nástupom do funkcie obchodnej riaditeľky pre importérske trhy v juhovýchodnej Ázii a Tichomorí so sídlom v Singapure v roku 2018 viedla obchodný región Východné Nemecko. Veronika Hammond vyštudovala sociálne vedy na Univerzite Paula Valeryho vo francúzskom Montpellieri.Veronika Hammond
produkcia-VW-passat
Bratislavský závod Volkswagen Slovakia pozastavuje na dva týždne výrobu vozidiel z dôvodu letnej odstávky. Ide o pravidelnú letnú odstávku, počas ktorej čerpajú jeho zamestnanci celozávodnú dovolenku. Výroba vozidiel začala postupne vybiehať tento týždeň. Úplne sa zastaví od 15. do 28. júla. Martinský závod pokračuje plynule vo výrobe komponentov aj počas letných prázdnin. V nasledujúcich dvoch týždňoch bude v nasadení v priemere približne 1700 zamestnancov externých firiem, ktorí sa budú venovať aj výmenám a úpravám zariadení, inštalácii nových technológií či prestavbám na výrobných linkách naprieč celým podnikom. Pred odchodom na dovolenku vypláca Volkswagen Slovakia zamestnancom 13. plat vo forme dovolenkovej odmeny. Zamestnanci využívajú tiež zákonný príspevok na rekreáciu na Slovensku do výšky 700 eur.
aaa-auto
V týchto dňoch si spoločnosť AAA Auto pripomína dvadsať rokov na trhu jazdených áut na Slovensku. Jej sieť predajných centier, v ktorých ponúka jazdené automobily slovenským motoristom, tvoria Mototechna, Mototechna Drive, Driverama a Auto Diskon a patria do skupiny Aures Holding. Za dobu svojej existencie na slovenskom trhu sa v jej sieti predalo autá viac ako 300 tisíc zákazníkom, a rovnaký počet vozidiel sa aj vykúpilo. V súčasnosti má sieť Aures Holding na Slovensku dvanásť pobočiek AAA Auto. V rámci celej skupiny Aures pôsobí na viac než šesťdesiatich miestach v piatich krajinách Európy a v ponuke má až 15 000 áut. Počas svojej dvadsaťročnej histórie už skupina na výkupe a predaji obslúžila spolu viac ako 3,1 milióna zákazníkov.