Incheba čaká na výstavu Motocykel 2024

Streda, 07 február 2024

Tohtoročná zima svojim teplým počasím zatiaľ nijako nenaznačuje, že by si majitelia motocyklov udržali svoje stroje na uzde dlhšie ako do začiatku marca. A práve v tom čase, presnejšie 7.marca, sa pre priaznivcov jednej stopy otvoria brány bratislavského výstaviska Incheba.

1-moto2024
Reklamný pútač k výstave Motocykel 2024

Organizátori najväčšej motocyklovej prehliadky jednostopových strojov sľubujú, že tento ročník mimoriadny. Uskutoční sa v dňoch od 7. do 10. marca na tradičnom mieste, v priestoroch výstavného centra Incheba na pravom brehu Dunaja v Bratislave

Výstava Motocykel 2024 bude zážitkom pre všetkých fanúšikov strojov jednej stopy, ktorí si budú môcť zblízka obzrieť aktuálne modely a najočakávanejšie novinky rekordného množstva takmer 40 značiek.

Výstavné haly výstaviska Incheba počas štyroch dní obsadia motocykle od značiek ako Aprilia, Benelli, Bimota, BMW, Brixton, až po Suzuki, Triumph, Vanderhall, Vespa, Vmoto, Yamaha či Zontes.

Súčasťou výstavy Motocykel 2024 budú tradične ukážky a predaj príslušenstva pre motorkárov, ako ochranné prilby, oblečenie a obuv, ale aj akcie ako Custom show, rovnako aj expozícia veteránov svetovej, českej a slovenskej výroby, ale aj mnoho ďalších a zaujímavých akcií.

(rekl)
Pridať komentár
Bleskovky
bmw-group
BMW Group, nemecký výrobca prémiových vozidiel, chce pokračovať v raste svojej produkcie i v tomto fiškálnom roku. Motivuje ho k tomu úspešný rok 2023, v ktorom jeho prémiový segment dodal na trh historicky najviac vozidiel a zaznamenal najvyššie predaje. Modelmi, ktoré majú produkciu bavorského producenta najviac potiahnuť na požadovanú úroveň, majú byť aj v roku 2024 čisto elektrické vozidlá a modely z vyššieho prémiového segmentu, vrátane modelov BMW radu 7, BMW X7 a luxusné Rolls-Royce s čisto elektrickým pohonom Rolls-Royce Spectre. V oboch týchto segmentoch verí skupina BMW vo výrazný dvojciferný rast. Očakáva sa, že prispejú k tomu aj modely BMW radu 5, BMW i5, ale aj elektrické kombi Touring i5.
matador
V prieskume spotrebiteľskej dôvery Slováci po ôsmy raz volili značky, ktorým dôverujú najviac. Zúčastnila sa ho reprezentatívna vzorka dvetisíc respondentov. Do prieskumu boli zahrnuté značky, ktoré sú najsilnejšími na slovenskom trhu. V kategórii výrobcov pneumatík získal ocenenie Najdôveryhodnejšia značka roku 2023 tradičný výrobca pneumatík Matador, ktorý je súčasťou koncernu Continental. Matador tak potvrdil povesť spoľahlivosti a kvality za rozumnú cenu. Značka s viac ako 115 rokmi skúseností je najdôveryhodnejšia pre 20,6 % respondentov. Na druhom mieste sa umiestnila značka Continental. Roman Moško, komunikačný manažér Continental Barum: "Sme hrdí, že značka Matador je medzi slovenskými vodičmi vnímaná ako symbol dôvery a kvality. Má dlhoročnú tradíciu, široké portfólio a spoľahlivú kvalitu.”Matador Hectorra 5
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.