Justin Bieber spojil svoj umelecký rukopis s dizajnom Vespy

Štvrtok, 23 december 2021

Kto je Justin Bieber vie každý kto sa len trochu zaujíma o hudbu. A že Vespu, jeden z najštýlovejších a najpopulárnejších skútrov na svete netreba zvlášť predstavovať, to je viac ako samozrejmé.

1-vespa

Justin Bieber, kanadský spevák, skladateľ a multiinštrumentalista je jedným z najpopulárnejších hudobných umelcov sveta. Okrem iných ocenení získal dvakrát cenu Grammy a mnoho najvyšších ocenení v Amerike, Veľkej Británii a inde vo svete. V roku 2011 ho ako 17-ročného napríklad zaradili medzi 100 najvplyvnejších ľudí na svete.

Že by sa Justin Bieber zamiloval do Vespy? Alebo že by ho taliansky krásavec na dvoch kolesách menom Vespa učaroval svojim dizajnom? Tak či tak, z Talianska prišla správa o spolupráci kanadského speváka s talianskou Vepou.

Na prvý pohľad by to mohlo vyzerať, že spojenie najväčšej svetovej popovej hviezdy a klasickej talianskej značky je náhodné. Ale štýl a dizajn sú pre Justina zdrojom neustálej inšpirácie a Vespa mala vďaka svojim fanúšikom vždy blízko k svetu hudby a k pop kultúre.

"Moji fanúšikovia vedia, ako veľmi milujem šport, či už ide o skateboarding, hokej, basketbal alebo BMX. Odjakživa ma priťahuje kombinácia štýlu, ladnosti a rýchlosť. Som nadšený, že môžem svoj rukopis spojiť s ikonickým talianskym dizajnom značky Vespa," povedal o svojom rozhodnutí spolupracovať s Vespou Justin Bieber.

Bude zaujímavé sledovať v roku 2022 spoluprácu dvoch súčasných svetových ikon, Justina Biebera a Vespy.

1-vespa 2-Justin-Bieber 3-Justin-Bieber 2
Autor: J. Goldberger
Foto: Vespa
Pridať komentár
Bleskovky
aaa-auto
Predajcovia jazdených vozidiel sieti spoločnosti Aures – AAA Auto, Mototechna a Auto Diskont, ponúkajú rozsiahlejšie zľavy na automobily zo svojej ponuky. Letné zľavy sa týkajú takmer polovice ponúkaných vozidiel a dosahujú celkový objem šesťstotisíc eur. Zľavy sú reakciou na rast cien a na stagnáciu predaja v poslednom období. Snahou je podporiť trend spomaľovania rastu cien jazdených áut, preto pripravili väčšiu zľavovú akciu. Z celkovej ponuky 3500 vozidiel zlacnilo 1500 áut.
Bulik-Aragon
Piate preteky motocyklových majstrovstiev Španielska ESBK sa konali na okruhu Motorland v Aragónsku a zúčastnil sa ich aj 15-ročný slovenský jazdec Michal Búlik. Jazdil v triede Stock 600 v českom tíme New2 Project. V kvalifikácii si v početnom pretekárskom poli počínal veľmi dobre a obsadil pekné 14. miesto. V prvých pretekoch prešiel cieľom na celkovom jedenástom mieste a vo svojej triede Stock bol štvrtý. V druhých pretekoch došlo v piatej zákrute ku kolízii a pádu niekoľkých jazdcov pred ním, vyhnúť sa im už nedokázal, skončil v hromadnom páde a preteky nedokončil.
Bulik-Aragon
Piate preteky motocyklových majstrovstiev Španielska ESBK sa konali na okruhu Motorland v Aragónsku a zúčastnil sa ich aj 15-ročný slovenský jazdec Michal Búlik. Jazdil v triede Stock 600 v českom tíme New2 Project. V kvalifikácii si v početnom pretekárskom poli počínal veľmi dobre a obsadil pekné 14. miesto. V prvých pretekoch prešiel cieľom na celkovom jedenástom mieste a a vo svojej triede Stock bol štvrtý. V druhých pretekoch došlo v piatej zákrute ku kolízii a pádu niekoľkých jazdcov pred ním, vyhnúť sa im už nedokázal, skončil v hromadnom páde a preteky nedokončil.