Sobota, 30 apríl 2022

Pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 zvíťazili v niekoľkých nedávnych testoch pneumatík.

Goodyear-EagleF1-Asym6
Letná pneumatika Eagle F1 Asymmetric 6 rozmeru 245/40R19

Víťazne vyšli napríklad z testu jedného renomovaného nemeckého časopisu. Ten podrobil skúške desať najpredávanejších letných pneumatík s rozmerom 245/40R19 na vozidle BMW radu 5.

Tento test vyniesol pneumatikám Eagle F1 Asymmetric 6 prestížne hodnotenie "vzorné". Pneumatík Eagle F1 sú vysoko výkonné (UHP) pneumatiky určené pre športové a silné vozidlá všetkých veľkostí.

Švédsky denník zasa vyhlásil tieto pneumatiky za spoločného víťaza svojho testu 17-palcových letných pneumatík, ocenil pritom najmä ich priľnavosť a jazdné vlastnosti na mokrom aj na suchom povrchu.

Aj britský web špecializujúci sa na testy pneumatík onačil pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 6 vo svojom najnovšom teste pneumatík UHP za spoločného víťaza rozmer 245/40R19 s pneumatikami rozmeru 225/45R17.

Tento britský web vyzdvihol najmä ich športovú a dynamickú ovládateľnosť a ich všestranne dobré úžitkové vlastnosti na mokrom i suchom povrchu, rovnako aj ich nízku hlučnosť a nízky valivý odpor.

(janGold)
aaa-auto
Predajcovia jazdených vozidiel sieti spoločnosti Aures – AAA Auto, Mototechna a Auto Diskont, ponúkajú rozsiahlejšie zľavy na automobily zo svojej ponuky. Letné zľavy sa týkajú takmer polovice ponúkaných vozidiel a dosahujú celkový objem šesťstotisíc eur. Zľavy sú reakciou na rast cien a na stagnáciu predaja v poslednom období. Snahou je podporiť trend spomaľovania rastu cien jazdených áut, preto pripravili väčšiu zľavovú akciu. Z celkovej ponuky 3500 vozidiel zlacnilo 1500 áut.
Bulik-Aragon
Piate preteky motocyklových majstrovstiev Španielska ESBK sa konali na okruhu Motorland v Aragónsku a zúčastnil sa ich aj 15-ročný slovenský jazdec Michal Búlik. Jazdil v triede Stock 600 v českom tíme New2 Project. V kvalifikácii si v početnom pretekárskom poli počínal veľmi dobre a obsadil pekné 14. miesto. V prvých pretekoch prešiel cieľom na celkovom jedenástom mieste a vo svojej triede Stock bol štvrtý. V druhých pretekoch došlo v piatej zákrute ku kolízii a pádu niekoľkých jazdcov pred ním, vyhnúť sa im už nedokázal, skončil v hromadnom páde a preteky nedokončil.
Piate preteky motocyklových majstrovstiev Španielska ESBK sa konali na okruhu Motorland v Aragónsku a zúčastnil sa ich aj 15-ročný slovenský jazdec Michal Búlik. Jazdil v triede Stock 600 v českom tíme New2 Project. V kvalifikácii si v početnom pretekárskom poli počínal veľmi dobre a obsadil pekné 14. miesto. V prvých pretekoch prešiel cieľom na celkovom jedenástom mieste a a vo svojej triede Stock bol štvrtý. V druhých pretekoch došlo v piatej zákrute ku kolízii a pádu niekoľkých jazdcov pred ním, vyhnúť sa im už nedokázal, skončil v hromadnom páde a preteky nedokončil.