Mitsubishi má v Trenčíne stredisko podľa nových štandardov značky

Pondelok, 06 január 2020

V Trenčíne otvorila spoločnosť Auto MP nové autorizované predajné a servisné stredisko značky Mitsubishi. Postavili ho podľa nových vizuálnych štandardov značky. Postaral sa o to autorizovaný dovozca vozidiel značky Mitsubishi pre Slovensko – M Motors SK.

Mitsubishi-Trenčín

Auto MP Trenčín, ktoré sa pýši novým predajno-servisnýn strediskom, je dlhoročným stabilným obchodným partnerom automobilky Mitsubishi. Nový objekt s plochou takmer tisíc metrov štvorcových postavil Auto MP v priebehu jedného roka.

Hlavnú časť budovy tvorí výstavný priestor s rozlohou približne 500 m2 a je pre 10 nových áut. Na ploche servisu s takmer 500 m2 je osem pracovných miest a štyri zdviháky. Je tu aj oddychová zóna pre zákazníkov, ktorí si počas čakania na nové vozidlo alebo na servis svojho vozidla môžu zmysluplne vyplniť čas čakania.

Spoločnosť Auto MP za uplynulých 27 rokov vykonala servis okolo 35 000 zákazníkom a predala približne 15 000 vozidiel, z ktorých 888 bolo značky Mitsubishi, zvyšok Hyundai, Mazda a Kia.

Lukáš Pivko, konateľ spoločnosti Auto MP: "Sme prvým predajným a servisným miestom na Slovensku, ktoré integruje nový model vizuálnej identity značky Mitsubishi. Zákazník dostane u nás komplexnú starostlivosť pri kúpe vozidla ako aj počas jeho užívania."

Nové stredisko Mitsubishi v Trenčíne je predzvesťou budúceho rozvoja značky smerom k elektrifikácii modelového portfólia.

Autor: J. Goldberger
Foto: Mitsubishi
Pridať komentár
Bleskovky
BMW5-digital-world-premie
Priaznivci a fanúšikovia bavorskej značky BMW sú v očakávaní premiéry modelov radu 5 Sedan a praktickejšieho kombi Touring. Avšak vzhľadom na stále platné cestovné obmedzenia na celom svete sa prezentácia nového BMW radu 5 Sedan, nového BMW radu 5 Touring a nového BMW radu 6 Gran Turismo uskutoční v digitálnej forme. Stane sa tak v stredu 27. mája a záujemcovia o internetovú premiéru týchto troch modelov ju môžu sledovať na internete o 08:00 hod. na www.live.bmwgroup.com/en a http://www.live.bmwgroup.com/en>.
Land-cruise
Podľa amerického portálu iSeeCars.com je Toyota Land Cruiser najspoľahlivejším autom na americkom trhu. Portál analyzoval z hľadiska životnosti 15,8 milióna jazdených áut. Ukázalo sa, že Toyota Land Cruiser poskytuje najväčšiu záruku, že auto prekoná minimálne 320 000 km. Toľko malo na tachometri až 15,7 % jazdených áut tohto modelu. Druhé miesto patrí modelu Sequoia (9,2 %), čo je terénne vozidlo väčšie ako je Land Cruiser postavené na platforme pick-upu Tundra. Prvé miesto má Toyota aj medzi všetkými preverovanými značkami. Na druhom mieste medzi značkami je Honda s podielom 1,6 %. Na ďalších sú americké GMC, Chevrolet a Ford. Land Cruiser navrhli tak, aby vydržal najmenej 25 rokov.
Šikyňa-Holandsko
Po úvodných pretekoch seriálu majstrovstiev sveta v motokrose v Anglicku sa pretekári so svojimi tímami presunuli do holandského Valkenswaardu, dejiska druhého podujatia majstrovstiev sveta. Jediný slovenský jazdec Richard Šikyňa z MX Slovakia v Holandsku nebodoval. Zdravotný stav, ku ktorým sa v druhej jazde pridali aj technické problémy, mu neumožnili dokončiť ani jedny nedeľňajšie preteky a tak sa z Holandska vracia bez bodového zisku. V hodnotení seriálu klesol z priebežného 19. na 27. miesto. V najbližších dňoch bude najdôležitejšie, aby sa Richard Šikyňa vyliečil a stihol sa pripraviť na ďalšie preteky v Argentíne, ktoré budú už o dva týždne.