Nová exkluzívna Vespa, aj teraz je za tým Justin Bieber

Štvrtok, 14 apríl 2022

Postaviť exkluzívne kolekcie najobľúbenejšieho talianskeho skútra Vespa bolo vždy doménou talianskeho výrobcu. Posledný model pomenovaný Justin Bieber X Vespa uvádza výrobca práve v týchto dňoch.

1-JB-Vespa
Skúter Vespa v exkluzívnej edícii Justin Bieber X Vespa

Vespa často zameriavala svoju kreativitu pri tvorbe či navrhovaní svojich mimoriadnych a exkluzívnych edícií na známych umelcov, štylistov a návrhárov po celom svete. V posledných rokoch spojila svoju autentickú kreativitu s nezameniteľným štýlom Vespa veľké mená ako Giorgio Armani, Christian Dior či Sean Wotherspoon. Tak vznikli exkluzívne kolekcie značiek.

O jednej takejto kolekcii s už na našom portáli písali koncom minulého roku. Vtedy išlo o hudobnú umelca Justina Biebera. Teraz sa Vespa znovu zamerala na túto hudobnú hviezdu a svoj najštýlovejší skúter spája rovnako s jeho menom. Novú exkluzívnu kolekcia skútrov Justin Bieber X Vespa totiž osobne navrhoval a dizajnoval slávny spevák.

Justin Bieber: "Prvýkrát som išiel na Vespe niekde v Európe, najskôr v Londýne alebo v Paríži. Pamätám si, že som videl Vespu a povedal som si: Na takej sa chcem previezť. A skvele som sa bavil, keď mi vietor prúdil vo vlasoch. Bola to sloboda a zábava."

Očarujúca a nadčasová nová Vespa navrhnutá Justinom Bieberom odráža jeho kreativitu, ktorá prichádza keď spevák sníva o niečom jedinečnom, čo sa stane jeho inšpiráciou.

Základným štýlovým prvkom, ktorý odlišuje novú Vespu podpísanú Bieberom, je biela farba, ktorý spevák vybral. Prechádza všetkými prvkami Vespy Sprint, od sedadla cez rukoväte až po lúče ráfikov. Logo značky a plamene nakreslené na kapotáži sú tiež tónované na bielo. To je hlavný smer, ktorý chcel spevák vložiť do dizajnu, aby stelesnil kreativitu, živosť a energiu.

Nový model Justin Bieber X Vespa príde aj na slovenský trh. S motorom objemu 125 cm3. Svieže, mladistvé tvary skútra tvorí ľahká a funkčná kapotáž. Riadidlá s nezameniteľným obdĺžnikovým svetlometom nesú moderný, plne farebný multifunkčný TFT displej, ktorý podporuje všetky funkcie smartfónu. Kompletné LED osvetlenie a neprehliadnuteľné 12” ráfiky kolies sú tým najlepším výsledkom spojenia štýlu a technológie.

Exkluzívnu limitovanú edíciu dopĺňa rovnako neodolateľná kolekcia doplnkov. Tá zahŕňa tašku, rukavice a bielu helmu s plameňmi a pozdvihne zážitok z Vespy na vyššiu úroveň.

Predbežné rezervácie budú spustené 20. apríla 2022, aby si všetci fanúšikovia Vespy mohli rezervovať svoj vysnívaný model včas.

1-JB-Vespa 2-JB-Vespa 3-JB-Vespa
Autor: J. Goldberger
Foto: Vespa
Pridať komentár
Bleskovky
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.
skoda
Okrúhle výročia sú vždy vhodné na oslavu. Škoda na Slovensku je pripravená osláviť svoju tridsaťročnú prítomnosť na slovenskom trhu a pripravila si u vybraných predajcov po celom Slovensku deň otvorených dverí. Na návštevníkov čaká pestrý program, ako súťaže, testovacie jazdy na modeloch 30 edition, ale aj možnosť vyskúšať si elektrifikované modely najnovších generácií. Ďeň otvorených dverí sa uskutoční v sieti predajcov Škoda počas soboty 1. apríla 2023. Najväčším lákadlom pre návštevníkov okrem príjemného občerstvenia, programov pre celé rodiny a testovacích jázd bude súťaž o dovolenku s elektromobilom Enyaq iV.