Nová exkluzívna Vespa, aj teraz je za tým Justin Bieber

Štvrtok, 14 apríl 2022

Postaviť exkluzívne kolekcie najobľúbenejšieho talianskeho skútra Vespa bolo vždy doménou talianskeho výrobcu. Posledný model pomenovaný Justin Bieber X Vespa uvádza výrobca práve v týchto dňoch.

1-JB-Vespa
Skúter Vespa v exkluzívnej edícii Justin Bieber X Vespa

Vespa často zameriavala svoju kreativitu pri tvorbe či navrhovaní svojich mimoriadnych a exkluzívnych edícií na známych umelcov, štylistov a návrhárov po celom svete. V posledných rokoch spojila svoju autentickú kreativitu s nezameniteľným štýlom Vespa veľké mená ako Giorgio Armani, Christian Dior či Sean Wotherspoon. Tak vznikli exkluzívne kolekcie značiek.

O jednej takejto kolekcii s už na našom portáli písali koncom minulého roku. Vtedy išlo o hudobnú umelca Justina Biebera. Teraz sa Vespa znovu zamerala na túto hudobnú hviezdu a svoj najštýlovejší skúter spája rovnako s jeho menom. Novú exkluzívnu kolekcia skútrov Justin Bieber X Vespa totiž osobne navrhoval a dizajnoval slávny spevák.

Justin Bieber: "Prvýkrát som išiel na Vespe niekde v Európe, najskôr v Londýne alebo v Paríži. Pamätám si, že som videl Vespu a povedal som si: Na takej sa chcem previezť. A skvele som sa bavil, keď mi vietor prúdil vo vlasoch. Bola to sloboda a zábava."

Očarujúca a nadčasová nová Vespa navrhnutá Justinom Bieberom odráža jeho kreativitu, ktorá prichádza keď spevák sníva o niečom jedinečnom, čo sa stane jeho inšpiráciou.

Základným štýlovým prvkom, ktorý odlišuje novú Vespu podpísanú Bieberom, je biela farba, ktorý spevák vybral. Prechádza všetkými prvkami Vespy Sprint, od sedadla cez rukoväte až po lúče ráfikov. Logo značky a plamene nakreslené na kapotáži sú tiež tónované na bielo. To je hlavný smer, ktorý chcel spevák vložiť do dizajnu, aby stelesnil kreativitu, živosť a energiu.

Nový model Justin Bieber X Vespa príde aj na slovenský trh. S motorom objemu 125 cm3. Svieže, mladistvé tvary skútra tvorí ľahká a funkčná kapotáž. Riadidlá s nezameniteľným obdĺžnikovým svetlometom nesú moderný, plne farebný multifunkčný TFT displej, ktorý podporuje všetky funkcie smartfónu. Kompletné LED osvetlenie a neprehliadnuteľné 12” ráfiky kolies sú tým najlepším výsledkom spojenia štýlu a technológie.

Exkluzívnu limitovanú edíciu dopĺňa rovnako neodolateľná kolekcia doplnkov. Tá zahŕňa tašku, rukavice a bielu helmu s plameňmi a pozdvihne zážitok z Vespy na vyššiu úroveň.

Predbežné rezervácie budú spustené 20. apríla 2022, aby si všetci fanúšikovia Vespy mohli rezervovať svoj vysnívaný model včas.

1-JB-Vespa 2-JB-Vespa 3-JB-Vespa
Autor: J. Goldberger
Foto: Vespa
Pridať komentár
Bleskovky
Bulik-Jerez
V posledný víkend sa v španielskom Jereze konali prvé preteky medzinárodných majstrovstiev Španielska ESBK 2022. 16-ročný slovenský pretekár Michal Búlik začal svoju druhú sezónu v triede Superstock 600 a obsadil 13. a 15.miesto. Po pretekoch takto ohodnotil svoje preteky: "Príliš mi to nešlo. Motocykel bol pripravený na sto percent, ale ja som zrýchľoval veľmi pomaly. Pred sezónou sme mali dva testy, oba však boli na vode, čo mi na rýchlosti nepridalo. Motocykle novej triedy NG (New Generation) sú výrazne rýchlejšie a ja sa budem musieť naučiť dostať sa dopredu rýchlejšie. Musím zapracovať na úvode jazdy a pridať viac agresivity na štarte. Druhé podujatie bude 22.-24. apríla vo Valencii, kde si musím dokázať, že do ESBK patrím.
klaus-zellner
Novým predsedom predstavenstva spoločnosti Škoda Auto bude od 1. júla 2022 Klaus Zellmer, ktorý v súčasnosti ako člen predstavenstva značky Volkswagen zodpovedá za oblasť predaja, marketingu a popredajných služieb. Doterajší predseda predstavenstva Škoda Auto Thomas Schäfer od 1. júlu 2022 prevezme funkciu predsedu predstavenstva značky Volkswagen, zároveň sa stane členom koncernového predstavenstva a bude riadiť skupinu objemových značiek.
stellantis1
Novinkami inovatívnych technológií nového Peugeota 308 sú doplnky vyrobené technológiou 3D tlače z úplne nového polyméru. Z neho je nový rad príslušenstva, ako sú držiak na slnečné okuliare, držiak na nápoje alebo na telefón. Nové príslušenstvo je výsledkom spoločnej práce tímov pre dizajn, produkt a výskum automobilky a spoločností HP Inc., Mäder a Erpro. Cieľom spolupráce je ponúkať inovatívne produkty, ktoré sú príjemné nielen na dotyk, ale sú aj ľahké, pevné a jednoducho využiteľné, a zlepšujú pohodu v interiéri už oceňovaného Peugeot i-Cockpitu.