Rozširujú akceptačnú sieť pre palivové karty

Streda, 15 marec 2023

Platba kartou pri čerpaní pohonných látok do motorových vozidiel je dnes neodmysliteľnou súčasťou pre bezproblémovú premávku motorových vozidiel na cestách po Európe.

OMV-Slovakia

V snahe vyjsť v ústrety čo najväčšiemu počtu motoristov a zaistiť pre nich čo najväčší počet miest na tankovanie, spoločnosť OMV na Slovensku rozšírila ponuku akceptovaných palivových kariet na čerpacích staniciach na Slovensku o kartu DKV Mobility.

Spoločnosť DKV Mobility, popredná európska B2B platforma pre platby a riešenia na cestách, pridala do svojej akceptačnej siete na Slovensku viac ako 100 čerpacích staníc OMV.

DKV Mobility tak ponúka prístup ku kompletnej slovenskej sieti čerpacích staníc OMV, ktoré sú vhodné nielen pre osobné autá, ale v drvivej väčšine aj pre nákladné vozidlá a nachádzajú sa na frekventovaných trasách.

Zákazníci si čerpacie stanice OMV na území Slovenska môžu vyhľadávať prostredníctvom aplikácie DKV Mobility a elektronického plánovača trás v DKV Maps v rámci digitálneho zákazníckeho portálu DKV Cocpit.

Partnerstvo s OMV prinesie firemným zákazníkom DKV prístup k celej sieti čerpacích staníc rakúskej značky na území Slovenska. V prípade DKV ide o najväčšiu nezávislú akceptačnú sieť, ktorá pokrýva v Európe 63 000 čerpacích staníc.

Autor: J. Goldberger
Foto: OMV
Pridať komentár
Bleskovky
skoda
Okrúhle výročia sú vždy vhodné na oslavu. Škoda na Slovensku je pripravená osláviť svoju tridsaťročnú prítomnosť na slovenskom trhu a pripravila si u vybraných predajcov po celom Slovensku deň otvorených dverí. Na návštevníkov čaká pestrý program, ako súťaže, testovacie jazdy na modeloch 30 edition, ale aj možnosť vyskúšať si elektrifikované modely najnovších generácií. Ďeň otvorených dverí sa uskutoční v sieti predajcov Škoda počas soboty 1. apríla 2023. Najväčším lákadlom pre návštevníkov okrem príjemného občerstvenia, programov pre celé rodiny a testovacích jázd bude súťaž o dovolenku s elektromobilom Enyaq iV.
1-goodyear-urbanmax
Goodyear uviedol na trh nové pneumatiky pre verejnú osobnú dopravu. Pneumatiky Urbanmax Commuter preklenujú medzeru medzi pneumatikami na diaľkové a mestské použitie. Vyvinuli ich špeciálne pre vozidlá prevádzkované na medzimestských a prímestských spojoch. Pneumatiky Urbanmax Commuter sú pripravené na elektrický pohon, na vozidlá s elektrickým, hybridným aj bežným dieselovým pohonom. To znižuje požiadavky na skladové zásoby prevádzkovateľa, pretože dopravcovia môžu používať rovnaké pneumatiky na všetkých vozidlách bez ohľadu na ich pohon. Pneumatiky spĺňajú najdôležitejšie požiadavky elektrických vozidiel, takže pre dopravcov predstavujú dobré riešenie pri prechode z konvenčného na elektrický pohon.
Martin-Lauer
Na čele marketingového a komunikačného oddelenia českého, slovenského a maďarského zastúpenia výrobcu nákladných vozidiel Scania stojí od januára tohto roku Martin Lauer. Má bohaté skúsenosti z vedúcich pozícií na oddeleniach komunikácie a marketingu. Pracoval okrem iného v spoločnostiach Mercedes-Benz Czech Republic, Škoda Auto, Ogilvy One alebo v Českomoravskej stavebnej sporiteľni. Na pozícii strieda Ondřeja Koubka. Martin Lauer je absolventom pražskej VŠ ekonomickej. Do spoločnosti Scania sa vracia po viac než desiatich rokoch do automotive. V osobe Martina Lauera získala Scania človeka s bohatými skúsenosťami v oblasti marketingu a komunikácie.